G2 Esports liderem w swojej grupie po trzecim dniu Worldsów!

Jankos head

Za nami trzeci dzień rozgrywek w ramach fazy grupowej mistrzostw świata Worlds 2018. Wczorajszy dzień niestety po raz kolejny nie okazał się udany dla Team Vitality, które po pokonaniu obrońców tytułu w trackie pierwszego dnia nagle stracili w sobie wolę walki.

Team Vitality poniosło wczoraj klęskę w starciu z Royal Never Give Up. Niestety nie dość, że było to nudne starcie, to jeszcze na dodatek RNG całkowicie zmiażdżyło zespół Jactrolla. Vitality kompletnie nie istniało w tym starciu, nie potrafili kontrolować mapy, a także ewidentnie nie mieli pomysłu na swoją grę.

Zupełnie inaczej sytuacja ma się w przypadku G2 Esports, które wczoraj odnotowało swoje drugie zwycięstwo. Tym razem Jankos i spółka pokonali... Flash Wolves! Na dodatek spotkanie to było bardzo zacięte, a kibice nie mogli narzekać na brak akcji, jak w przypadku poprzedniego starcia.

Początek tego spotkania układał się lepiej dla Flash Wolves, choć przewagę w złocie miało G2. Dopiero z czasem to właśnie reprezentanci starego kontynentu zaczęli wyraźnie przodować w tym starciu. G2 miało świetną taktykę na to spotkanie - wywierali spora presję na swojego rywala, co pozwalało im układać spotkanie pod siebie.

Końcówka tego spotkania była jednym wielkim cyrkiem - Flash Wolves było zaślepione wizją przejęcia Barona, co wykorzystało G2, a raczej Wunder, który ochoczo niszczył w bazie „wilków" kolejne struktury, aż ostatecznie zniszczył wspólnie ze swoimi kolegami Nexus rywala.

Tym samym G2 Esports stało się liderem grupy A i wszystko wskazuje na to, że Jankos i spółka są o krok od awansu do fazy play-off. Niestety Team Vitality jest w odwrotnej sytuacji i zespół ten jest o krok od odpadnięcia.

fot. Riot Games/ LoL Esports

0 komentarzy

Mecze

 • Cs
  United Masters League
  Trwa
  expert
  vs
  AGO
  Cs
  Pixel.bet Brawl: Nordic vs. Europe
  17:00
  x-kom
  vs
  NoChance
  Cs
  United Masters League
  17:00
  3DMAX
  vs
  LDLC
  Leagueoflegends
  2019 LoL Twitch Rivals
  19:00
  Fortnite Flossers
  vs
  For Fun Feeders
  Leagueoflegends
  2019 LoL Twitch Rivals
  19:00
  EZ Clap
  vs
  Swaglord Mastermind Alpha Genius Champions of the

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki