G2 Esports przedłuża kontrakty z zawodnikami. Jankos na dwa lata w drużynie!

Dwfdekzwoaeux2x.jpg large

Na równo tydzień przed rozpoczęciem rozrywek w ramach League of Legends Europe Chmapionships G2 Esports postanowiło odkryć karty i pochwalić się faktem, że organizacja przedłużyła kontrakty ze swoimi zawodnikami w sumie na siedemnaście lat.

G2 Esports przygotowując się na sezon 2019 postanowiło uzgodnić ze swoimi zawodnikami wieloletnie kontrakty. Głównym celem takiego działania jest chęć ustabilizowania zespołu i zapewnienia mu ciągłości rozwoju - bez nadmiernych rotacji zawodników.

Docelowo G2 Esports chciało osiągnąć jeden podstawowy cel - utrzymać w swojej drużynie każdego zawodnika na okres trzech lat. To w praktycznie 90% się udało, bo jedynie w przypadku polaka - Marcina „Jankosa” Jankowskiego kontrakt został zawarty na okres dwóch lat.

Z kolei w przypadku pozostałych zawodników udało się podpisać kontrakty na trzy lata. Tym samym Luka „Perkz” Perkovic, Martin „Wunder” Hansen, Rasmus „Caps” Winther i Mihael „Mikyx” Mehle oraz szkoleniowiec Fabian „GrabbZ” Lohmann pozostaną w G2 Esports do 2022 roku. Oczywiście możemy być pewni, że w owych umowach znajdują się klauzule, które w wyjątkowych sytuacjach mogą zwolnić zawodnika z kontraktu.

Na zakończenie ostatnia wiadomość z obozu G2 Esports - formacja poinformowała, że do ich drużyny dołączył nowy zawodnik - Simon ‘Thebausffs’ Hofverberg, który będzie rezerwowym, zakontraktowanym na okres jednego roku.

fot. twitter.com/G2Esports

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  2019 The Chongqing Major
  03:00
  Evil Geniuses
  vs
  fnatic
  Dota
  ANGGAME China vs SEA 3
  Trwa
  TBD
  vs
  TBD
  Leagueoflegends
  2019 LoL Champions Korea Spring
  Trwa
  Afreeca Freecs
  vs
  SK Telecom T1
  Overwatch
  2018 Overwatch Contenders PAC Season 3
  Trwa
  TBD
  vs
  TBD
  Cs
  CIS Minor - IEM Katowice 2019
  Trwa
  Winstrike
  vs
  Gambit

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki