G2 Esports z siódmym zwycięstwem w LEC. Jankos i spółka wygrywają z Team Vitality!

32009414527 50a6c63f34 k

G2 Esports nie ma sobie równych - w wieńczącym dzisiejszy dzień starciu zespół Marcina „Jankosa” Jankowskiego bez większych problemów rozgromił Team Vitality, zdobywając siódme zwycięstwo w tym sezonie.

Spotkanie otworzyli nam gracze Vitality, którzy przepuścili trzyosobowy atak na dolną linię, wyłapując PerkZ'a. Na szczęście na posterunku był Jankos, a raczej jego Khartus, co pozwoliło odpowiedzieć jego formacji, eliminując Attile. W kolejnych pięciu minutach obie formacje zapewniły wiele akcji, co sprawiło, że do dziesiątej minuty padło aż osiem zabójstw.

Finalnie to właśnie G2 Esports wyszło na delikatne prowadzenie, prowadząc 5:4. Do 18. minuty G2 powiększyło swoją przewagę do ponad 3 tysięcy sztuk złota, a także zdobyło kolejne pięć zabójstw, co było zasługą rewelacyjnie grającego Jankosa. Kolejny cios nadszedł w 23. minucie, kiedy G2 Esports zdobyło ACE'a, a także ognistego smoka.

Wyeliminowanie całej wrogiej drużyny zapewniło także G2 Esports kompletnie darmowego Barona, co tylko było gwoździem do trumny Vitality. W 26. minucie G2 Esports zaatakowało na każdej linii, niszcząc wszystkie trzy inhibitory Vitality, a także eliminując cały wrogi zespół, wygrywając to spotkanie.

fot..flickr.com/photos/lolesports/

0 komentarzy

Mecze

 • Leagueoflegends
  2019 Liga Portuguesa de League of Legends Split 1
  Trwa
  k1ck
  vs
  Boavista FC
  Cs
  Dell Gaming Liga Pro Season 1 - #2 FEB/19
  Trwa
  DETONA
  vs
  We Play Games
  Leagueoflegends
  2019 Brazilian Challenger Circuit Summer
  Trwa
  Operation Kino
  vs
  paiN
  Cs
  ESEA MDL Season 30 Australia
  10:00
  R!OT
  vs
  PC419
  Leagueoflegends
  2019 LoL Pro League Spring
  10:00
  LGD
  vs
  FunPlus Phoenix

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki