G2 Esports z siódmym zwycięstwem w LEC. Jankos i spółka wygrywają z Team Vitality!

32009414527 50a6c63f34 k

G2 Esports nie ma sobie równych - w wieńczącym dzisiejszy dzień starciu zespół Marcina „Jankosa” Jankowskiego bez większych problemów rozgromił Team Vitality, zdobywając siódme zwycięstwo w tym sezonie.

Spotkanie otworzyli nam gracze Vitality, którzy przepuścili trzyosobowy atak na dolną linię, wyłapując PerkZ'a. Na szczęście na posterunku był Jankos, a raczej jego Khartus, co pozwoliło odpowiedzieć jego formacji, eliminując Attile. W kolejnych pięciu minutach obie formacje zapewniły wiele akcji, co sprawiło, że do dziesiątej minuty padło aż osiem zabójstw.

Finalnie to właśnie G2 Esports wyszło na delikatne prowadzenie, prowadząc 5:4. Do 18. minuty G2 powiększyło swoją przewagę do ponad 3 tysięcy sztuk złota, a także zdobyło kolejne pięć zabójstw, co było zasługą rewelacyjnie grającego Jankosa. Kolejny cios nadszedł w 23. minucie, kiedy G2 Esports zdobyło ACE'a, a także ognistego smoka.

Wyeliminowanie całej wrogiej drużyny zapewniło także G2 Esports kompletnie darmowego Barona, co tylko było gwoździem do trumny Vitality. W 26. minucie G2 Esports zaatakowało na każdej linii, niszcząc wszystkie trzy inhibitory Vitality, a także eliminując cały wrogi zespół, wygrywając to spotkanie.

fot..flickr.com/photos/lolesports/

0 komentarzy