G2 Esports z siódmym zwycięstwem w LEC. Jankos i spółka wygrywają z Team Vitality!

32009414527 50a6c63f34 k

G2 Esports nie ma sobie równych - w wieńczącym dzisiejszy dzień starciu zespół Marcina „Jankosa” Jankowskiego bez większych problemów rozgromił Team Vitality, zdobywając siódme zwycięstwo w tym sezonie.

Spotkanie otworzyli nam gracze Vitality, którzy przepuścili trzyosobowy atak na dolną linię, wyłapując PerkZ'a. Na szczęście na posterunku był Jankos, a raczej jego Khartus, co pozwoliło odpowiedzieć jego formacji, eliminując Attile. W kolejnych pięciu minutach obie formacje zapewniły wiele akcji, co sprawiło, że do dziesiątej minuty padło aż osiem zabójstw.

Finalnie to właśnie G2 Esports wyszło na delikatne prowadzenie, prowadząc 5:4. Do 18. minuty G2 powiększyło swoją przewagę do ponad 3 tysięcy sztuk złota, a także zdobyło kolejne pięć zabójstw, co było zasługą rewelacyjnie grającego Jankosa. Kolejny cios nadszedł w 23. minucie, kiedy G2 Esports zdobyło ACE'a, a także ognistego smoka.

Wyeliminowanie całej wrogiej drużyny zapewniło także G2 Esports kompletnie darmowego Barona, co tylko było gwoździem do trumny Vitality. W 26. minucie G2 Esports zaatakowało na każdej linii, niszcząc wszystkie trzy inhibitory Vitality, a także eliminując cały wrogi zespół, wygrywając to spotkanie.

fot..flickr.com/photos/lolesports/

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  Adrenalin Cyber League 2019
  Trwa
  Winstrike
  vs
  Vega Squadron
  Dota
  2019 ESL One Mumbai
  Trwa
  TEAM TEAM
  vs
  TNC
  Cs
  Copenhagen Games 2019
  Trwa
  Epsilon
  vs
  Movistar Riders
  Cs
  Copenhagen Games 2019
  Trwa
  Gambit Youngsters
  vs
  Tricked
  Cs
  Copenhagen Games 2019 Female
  Trwa
  Crowns fe
  vs
  plan-B fe

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki