Giants Gaming oficjalnie żegna się z EU LCS...

Vodafone giants

Przez ostatnie tygodnie docierały do nas kolejne to rewelacje związane z nadchodzącym sezonem EU LCS. Przypomnijmy, że całe to zamieszanie, to sprawka nowego systemu rozgrywek, który od przyszłego roku będzie funkcjonować na zasadzie franczyzowym.

Stąd też tak duża ilość informacji, jakie w ostatnim czasie do nas docierały. Zgodnie z tym, co podawało ESPN, to w nowym sezonie rozgrywek miejsca zabraknie dla H2K-Gaming, Splyce, ROCCAT oraz Unicorns of Love i... Giants Gaming.

Wczoraj hiszpańska organizacja oficjalnie poinformowała, że dywizja tejże drużyny nie wystąpi w następnym sezonie rozgrywek League of Legends Championships Europe. Tym samym dobiega końca przygoda Giants, która rozpoczęła się w 2013 roku. Zdecydowanie historia GIants jest pełna wzlotów i upadków, a także wspaniałych sukcesów, jakie zespół ten na przestrzeni lat odnotował.

Niemalże pewne jest, że ze względu na brak slota w następnej edycji EU LCS, zespół zdecyduje się an radykalne kroki, które zaowocują rozstaniem się organizacji z ich dotychczasową dywizją League of Legends.

W ramach dodatkowej ciekawostki dodam, że wspomniane wcześniej ESPN podało także, że w sezonie 2019 zobaczymy formację takie jak Astralis, SK Gaming, a także... Real Madryt, który ma współtworzyć drużynę z MAD Lions! Zapowiada się dobrze, prawda?

fot. Giants Vodafone

0 komentarzy

Mecze

 • Leagueoflegends
  League of Legends Championship Series North America
  Trwa
  Counter Logic Gaming
  vs
  Echo Fox
  Cs
  Americas Minor North America Closed Qualifier - IEM Katowice 2019
  Trwa
  Rogue
  vs
  EnVy
  Leagueoflegends
  League of Legends Master Series
  Trwa
  Hong Kong Attitude
  vs
  Flash Wolves
  Dota
  WESG
  Trwa
  SG esports
  vs
  Argentina
  Dota
  WESG
  Trwa
  Canada
  vs
  PLAY 4 FUN

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki