Giants Gaming oficjalnie żegna się z EU LCS...

Vodafone giants

Przez ostatnie tygodnie docierały do nas kolejne to rewelacje związane z nadchodzącym sezonem EU LCS. Przypomnijmy, że całe to zamieszanie, to sprawka nowego systemu rozgrywek, który od przyszłego roku będzie funkcjonować na zasadzie franczyzowym.

Stąd też tak duża ilość informacji, jakie w ostatnim czasie do nas docierały. Zgodnie z tym, co podawało ESPN, to w nowym sezonie rozgrywek miejsca zabraknie dla H2K-Gaming, Splyce, ROCCAT oraz Unicorns of Love i... Giants Gaming.

Wczoraj hiszpańska organizacja oficjalnie poinformowała, że dywizja tejże drużyny nie wystąpi w następnym sezonie rozgrywek League of Legends Championships Europe. Tym samym dobiega końca przygoda Giants, która rozpoczęła się w 2013 roku. Zdecydowanie historia GIants jest pełna wzlotów i upadków, a także wspaniałych sukcesów, jakie zespół ten na przestrzeni lat odnotował.

Niemalże pewne jest, że ze względu na brak slota w następnej edycji EU LCS, zespół zdecyduje się an radykalne kroki, które zaowocują rozstaniem się organizacji z ich dotychczasową dywizją League of Legends.

W ramach dodatkowej ciekawostki dodam, że wspomniane wcześniej ESPN podało także, że w sezonie 2019 zobaczymy formację takie jak Astralis, SK Gaming, a także... Real Madryt, który ma współtworzyć drużynę z MAD Lions! Zapowiada się dobrze, prawda?

fot. Giants Vodafone

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  North American Dota Challengers League Season 3
  Trwa
  raw
  vs
  tryharddota
  Dota
  North American Dota Challengers League Season 3
  Trwa
  tryharddota
  vs
  abc123
  Leagueoflegends
  League of Legends Japan League
  Trwa
  DetonatioN FocusMe
  vs
  7th heaven
  Dota
  2019 MDL Macau
  06:00
  Evil Geniuses
  vs
  Virtus.pro
  Leagueoflegends
  2019 LoL Japan League Spring
  06:00
  Rascal Jester
  vs
  Burning Core

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki