Giants Gaming oficjalnie żegna się z EU LCS...

Vodafone giants

Przez ostatnie tygodnie docierały do nas kolejne to rewelacje związane z nadchodzącym sezonem EU LCS. Przypomnijmy, że całe to zamieszanie, to sprawka nowego systemu rozgrywek, który od przyszłego roku będzie funkcjonować na zasadzie franczyzowym.

Stąd też tak duża ilość informacji, jakie w ostatnim czasie do nas docierały. Zgodnie z tym, co podawało ESPN, to w nowym sezonie rozgrywek miejsca zabraknie dla H2K-Gaming, Splyce, ROCCAT oraz Unicorns of Love i... Giants Gaming.

Wczoraj hiszpańska organizacja oficjalnie poinformowała, że dywizja tejże drużyny nie wystąpi w następnym sezonie rozgrywek League of Legends Championships Europe. Tym samym dobiega końca przygoda Giants, która rozpoczęła się w 2013 roku. Zdecydowanie historia GIants jest pełna wzlotów i upadków, a także wspaniałych sukcesów, jakie zespół ten na przestrzeni lat odnotował.

Niemalże pewne jest, że ze względu na brak slota w następnej edycji EU LCS, zespół zdecyduje się an radykalne kroki, które zaowocują rozstaniem się organizacji z ich dotychczasową dywizją League of Legends.

W ramach dodatkowej ciekawostki dodam, że wspomniane wcześniej ESPN podało także, że w sezonie 2019 zobaczymy formację takie jak Astralis, SK Gaming, a także... Real Madryt, który ma współtworzyć drużynę z MAD Lions! Zapowiada się dobrze, prawda?

fot. Giants Vodafone

0 komentarzy

Mecze

 • 2019 GrandMasters S2 Americas
  02:00
  fr0zen
  vs
  Zalae
  Cs
  M.Game League
  Trwa
  Elements Pro Gaming
  vs
  a114u
  Dota
  2019 The International
  04:00
  TBD
  vs
  TBD
  Overwatch
  2019 Overwatch League
  04:15
  Los Angeles Gladiators
  vs
  Los Angeles Valiant
  Dota
  2019 The International
  08:00
  TBD
  vs
  TBD

Dodaj nas

Kalendarz