Giants Gaming oficjalnie żegna się z EU LCS...

Vodafone giants

Przez ostatnie tygodnie docierały do nas kolejne to rewelacje związane z nadchodzącym sezonem EU LCS. Przypomnijmy, że całe to zamieszanie, to sprawka nowego systemu rozgrywek, który od przyszłego roku będzie funkcjonować na zasadzie franczyzowym.

Stąd też tak duża ilość informacji, jakie w ostatnim czasie do nas docierały. Zgodnie z tym, co podawało ESPN, to w nowym sezonie rozgrywek miejsca zabraknie dla H2K-Gaming, Splyce, ROCCAT oraz Unicorns of Love i... Giants Gaming.

Wczoraj hiszpańska organizacja oficjalnie poinformowała, że dywizja tejże drużyny nie wystąpi w następnym sezonie rozgrywek League of Legends Championships Europe. Tym samym dobiega końca przygoda Giants, która rozpoczęła się w 2013 roku. Zdecydowanie historia GIants jest pełna wzlotów i upadków, a także wspaniałych sukcesów, jakie zespół ten na przestrzeni lat odnotował.

Niemalże pewne jest, że ze względu na brak slota w następnej edycji EU LCS, zespół zdecyduje się an radykalne kroki, które zaowocują rozstaniem się organizacji z ich dotychczasową dywizją League of Legends.

W ramach dodatkowej ciekawostki dodam, że wspomniane wcześniej ESPN podało także, że w sezonie 2019 zobaczymy formację takie jak Astralis, SK Gaming, a także... Real Madryt, który ma współtworzyć drużynę z MAD Lions! Zapowiada się dobrze, prawda?

fot. Giants Vodafone

0 komentarzy

Mecze

 • Cs
  eXTREMESLAND 2019 Oceania Regional Finals
  Trwa
  Chiefs
  vs
  AVANT
  Dota
  Asia DOTA2 Master League Season 2
  Trwa
  EHOME.Immortal
  vs
  Elephant
  Dota
  Asia DOTA2 Master League Season 2
  Trwa
  Cignal Ultra Warriors
  vs
  FTD.apollo
  Dota
  Red Star Cup
  Trwa
  Albatross
  vs
  Neon
  Dota
  Elite Cup
  Trwa
  Buffalo
  vs
  Black Knight

Dodaj nas

Kalendarz