Giants Gaming prezentuje nową drużynę. W składzie aż dwóch Polaków!

Dtmrjorx4aej3p7.jpg large

Wspaniała wiadomość dotarła do nas z półwyspu Iberyjskiego. Wywodząca się z tego regionu organizacja – Giants Gaming, poinformowała, że w jej nowym składzie pojawi się aż dwóch Polskich zawodników. Jednym z nich jest niezwykle rozpoznawalny na rodzimej scenie zawodnik – Patryk „Mystiques” Piórkowski, który zagra dla „Gigantów” na pozycji wspierającego.

Mystiquesa nie trzeba nikomu przedstawiać, jest to jeden z czołowych Polskich zawodników, który niejednokrotnie pokazywał, że potrafi grać na najwyższym poziomie i wielokrotnie stawiano go obok takich gwiazd, jak Marcin „Jankos” Jankowski, Oskar „Vander” Bogdan czy Mateusz „Kikis” Szkudlarek. Poza licznymi występami na naszym rodzinnym podwórku, Mystiques ma również epizod w innej Hiszpańskiej drużynie – Movistar Riders, z którą walczył o wejście do tamtejszej „Ekstraligi”. Po nie udanej próbie zakwalifikowania się, Mystiques związał się z Pompa Team, gdzie grał do momentu ogłoszenia kontraktu z Giants Gaming.

Obok Mystiquesa zobaczymy także drugiego zawodnika – Gawła „Kashtelana” Paprzyckiego, który z kolei zagra na środkowej alei. Do tej pory Kashtelana mogło kojarzyć nie wiele osób, jednakże nie ma wątpliwości, że jest to bardzo utalentowany zawodnik. Kashtelan występował wcześniej dla EURONICS Gaming, gdzie walczył o tytuł mistrza Niemiec w tamtejszej lidze ESL. Niestety, jego drużyna odpadła po walce w play-offach i ostatecznie uplasował się na trzecim miejscu. Jak widać, Polak na tyle dobrze prezentował się w Niemieckiej lidze, że włodarze z Giants Gaming postanowili włączyć go w skład nowego zespołu.

W zespole oprócz Polaków znajdzie się Serb – Pavle „Yoppa” Kostić, Hiszpan Ivána „Razorka” Martína oraz Brytyjczyk Matthew „Deadly” Smith. Szkoleniowcem nowego zespołu będzie Aliaksei „SkarkZ” Taranda.

0 komentarzy