Graj i wygrywaj cenne nagrody w nowym sezonie akcji Dobry Gracz!

Nowysezon dobrygracz

Z przyjemnością ogłaszamy, że zbliża się kolejny sezon akcji Dobry Gracz, która oferuje atrakcyjne i cenne nagrody w postaci profesjonalnego sprzętu marki Bloody – m.in klawiatury mechaniczne z optycznymi przełącznikami Light Strike – Bloody B760, precyzyjne myszki Bloody P80 PRO, oraz gamingowe słuchawki Bloody M550. Co trzeba zrobić, by takowe uzyskać? Organizatorzy zapewniają, że wystarczy tylko… grać i ćwiczyć swoje umiejętności. W akcji będą mogli wziąć udział tradycyjnie gracze Counter-Strike: Global Offensive, League of Legends oraz debiutancko w tym roku – Fortnite.

By mieć dostęp do przygotowanych przez Bloody nagród, należy zebrać odpowiednią ilość punktów, a te otrzymuje się po prostu grając i wykonując zadania na różnym poziomie trudności, na przykład osiągnięcie określonej liczby zwycięstw, eliminacji. Wcześniej jednak wymagana jest rejestracja na tej stronie i połączenie swoich kont gier.

Jest mnóstwo sposobów na gromadzenie punktów i niekoniecznie muszą polegać tylko na graniu. Organizatorzy oferują cenne punkty za branie udziału w programie referencyjnym, zapisywanie się do newslettera czy oglądanie filmów od sponsorów.

Akcja Dobry Gracz jest idealna dla osób, chcących postawić swoje pierwsze kroki w esporcie, ponieważ  gracze biorący udział w tym przedsięwzięciu mają możliwość śledzenia swoich statystyk, porównywania osiągnięć z innymi użytkownikami oraz analizowania wyników. Pomoże im to w doskonaleniu oraz szlifowaniu swoich umiejętności.

fot. Bloody/Dobry Gracz

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  Blue Dota Championships
  07:30
  Avalon Gaming
  vs
  Miracle
  Cs
  NEST PRO: EU&CIS Qualifier
  Trwa
  Illuminar
  vs
  Copenhagen Flames
  Cs
  European Champions Cup
  Trwa
  Sprout
  vs
  Movistar Riders
  Cs
  V4 Future Sports Festival 2019
  Trwa
  MIBR
  vs
  GAMERZONE
  Cs
  GG.BET Beijing Invitational - IEM Beijing 2019 Qualifier
  Trwa
  OpTic
  vs
  ex-Epsilon

Dodaj nas

Kalendarz