Grudniowy przegląd amatorskich LAN-ów w Polsce 2018

Przeglad lanow esportivo

Wiadomo, że grudzień jest miesiącem poszukiwań. Dzieci szukają Mikołaja, rodzice kasy na prezenty, a prawdziwi zawodnicy turnieju, w którym być może uda im się zdobyć główną nagrodę, co będzie najlepszym prezentem na święta. Jesteśmy tutaj, by ułatwić sprawę tej ostatniej grupie osób, czyli dla żądnych e-sportowych wrażeń graczy.

Zapraszam na grudniowy przegląd LAN-ów, jednocześnie przypomnając o stale aktualizowanym kalendarzu amatorskich turniejów w Polsce, do którego sami możecie dodawać wydarzenia. Dla ułatwienia sprawy na początek prezentujemy skróconą listę aktualnych turniejów e-sportowych zaplanowanych na grudzień 2018:

W grudniu odbędą się aż dwie imprezy z serii Super Game e-sport - pierwsza w Oławie, a druga w Krakowie. Oławskie wydarzenie zostało już ładnie rozpisane przez organizatorów, linki do regulaminów znajdziecie w naszym kalendarzu, jednak impreza w krakowskiej Tauron Arenie nie doczekała się jeszcze żadnych szczegółów, prócz daty i informacji o tym, że rozegrany zostanie także turniej Starcrafta. Zanim jednak Oława czy Kraków, już jutro w Gdyni odbędą się finały Akademickich Mistrzostw Szkół w E-sporcie, podczas których będą mierzyli się zawodnicy League of Legends oraz CS:GO.

W grudniu warto się zdecydować na rozgrywki na początku miesiąca. Czym bliżej świąt, tym trudniej o poważniejsze imprezy. Zimowy klimat wywołał dosyć powszechną nostalgię. Sentymentalni organizatorzy nie poszczędzili w grudniu turniejów klasycznych gier, takich jak Heroes III lub Worms Armageddon. Na amatorskiej scenie coraz więcej także rozgrywek najnowszego Soul Calibur, który zdaje się być częściej grany w PUB-ach niż chociażby Fortnite.

W grudniu uwagi graczy doczeka się także nie do końca poważnie traktowana w Polsce Dota 2. 8 grudnia w Warszawie odbędzie się V Zlot Fanów tej właśnie gry MOBA.

Nie sposób wymienić wszystkich amatorskich turniejów e-sportowych jednym tchem. Takich imprez nie będzie mało w Polsce, dlatego jeżeli jesteście zainteresowani tym tematem, zaglądajcie często do naszego kalendarza i informujcie nas o najciekawszych turniejach w waszej okolicy.

1 komentarzy

Mecze

 • Dota
  North American Dota Challengers League Season 3
  Trwa
  raw
  vs
  tryharddota
  Cs
  Bets.net Challenger Series
  Trwa
  abv
  vs
  Elements Pro Gaming
  Leagueoflegends
  League of Legends Japan League
  Trwa
  DetonatioN FocusMe
  vs
  7th heaven
  Dota
  North American Dota Challengers League Season 3
  Trwa
  tryharddota
  vs
  abc123
  Leagueoflegends
  2019 LoL Japan League Spring
  06:00
  Rascal Jester
  vs
  Burning Core

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki