Grudniowy przegląd amatorskich LAN-ów w Polsce 2018

Przeglad lanow esportivo

Wiadomo, że grudzień jest miesiącem poszukiwań. Dzieci szukają Mikołaja, rodzice kasy na prezenty, a prawdziwi zawodnicy turnieju, w którym być może uda im się zdobyć główną nagrodę, co będzie najlepszym prezentem na święta. Jesteśmy tutaj, by ułatwić sprawę tej ostatniej grupie osób, czyli dla żądnych e-sportowych wrażeń graczy.

Zapraszam na grudniowy przegląd LAN-ów, jednocześnie przypomnając o stale aktualizowanym kalendarzu amatorskich turniejów w Polsce, do którego sami możecie dodawać wydarzenia. Dla ułatwienia sprawy na początek prezentujemy skróconą listę aktualnych turniejów e-sportowych zaplanowanych na grudzień 2018:

W grudniu odbędą się aż dwie imprezy z serii Super Game e-sport - pierwsza w Oławie, a druga w Krakowie. Oławskie wydarzenie zostało już ładnie rozpisane przez organizatorów, linki do regulaminów znajdziecie w naszym kalendarzu, jednak impreza w krakowskiej Tauron Arenie nie doczekała się jeszcze żadnych szczegółów, prócz daty i informacji o tym, że rozegrany zostanie także turniej Starcrafta. Zanim jednak Oława czy Kraków, już jutro w Gdyni odbędą się finały Akademickich Mistrzostw Szkół w E-sporcie, podczas których będą mierzyli się zawodnicy League of Legends oraz CS:GO.

W grudniu warto się zdecydować na rozgrywki na początku miesiąca. Czym bliżej świąt, tym trudniej o poważniejsze imprezy. Zimowy klimat wywołał dosyć powszechną nostalgię. Sentymentalni organizatorzy nie poszczędzili w grudniu turniejów klasycznych gier, takich jak Heroes III lub Worms Armageddon. Na amatorskiej scenie coraz więcej także rozgrywek najnowszego Soul Calibur, który zdaje się być częściej grany w PUB-ach niż chociażby Fortnite.

W grudniu uwagi graczy doczeka się także nie do końca poważnie traktowana w Polsce Dota 2. 8 grudnia w Warszawie odbędzie się V Zlot Fanów tej właśnie gry MOBA.

Nie sposób wymienić wszystkich amatorskich turniejów e-sportowych jednym tchem. Takich imprez nie będzie mało w Polsce, dlatego jeżeli jesteście zainteresowani tym tematem, zaglądajcie często do naszego kalendarza i informujcie nas o najciekawszych turniejach w waszej okolicy.

1 komentarzy

Mecze

 • Dota
  Blue Dota Championships
  07:30
  Avalon Gaming
  vs
  Miracle
  Cs
  NEST PRO: EU&CIS Qualifier
  Trwa
  Illuminar
  vs
  Copenhagen Flames
  Cs
  European Champions Cup
  Trwa
  Sprout
  vs
  Movistar Riders
  Cs
  V4 Future Sports Festival 2019
  Trwa
  MIBR
  vs
  GAMERZONE
  Cs
  GG.BET Beijing Invitational - IEM Beijing 2019 Qualifier
  Trwa
  OpTic
  vs
  ex-Epsilon

Dodaj nas

Kalendarz