Gry jeszcze nie ma, a Team Liquid kontraktuje pierwszego zawodnika!

Przechwytywanie

Coś takiego nie zdarza się zbyt często - najnowsza produkcja Valve, karcianka „nowej generacji” na bazie Dota 2 - Artifact wzbudza wiele pozytywnych emocji i coraz częściej słyszymy o przygotowaniach poszczególnych organizacji esportowych do inwestycji w ten świetnie zapowiadający się tytuł.

Okazuje się jednak, że jedna z czołowych amerykańskich formacji - Team Liquid nie wytrzymała już presji czasu i postanowiła jako pierwsza na świecie, na niespełna trzy tygodnie przed oficjalnym startem gry powołać oficjalnie swoją sekcję dedykowaną właśnie dla tej produkcji.

O ile sama decyzja o utworzeniu sekcji nie jest czymś nietypowym, tak już druga decyzja wspomnianej organizacji może lekko dziwić. Otóż Team Liquid postanowiło poinformować, że przy okazji utworzenia sekcji Artifact... zakontraktowała już pierwszego zawodnika, które będzie reprezentować formację w przyszłych turniejach i ligach.

Wspomnianym zawodnikiem jest George „Hyped” Maganzini, który wcześniej związany był między innymi ze sceną Hearthstone. Hyped ma na swoim koncie także kilka sukcesów na profesjonalnej scenie Overwatch, gdzie pomimo tego, że nie spędził zbyt długiego czasu, to zdołał odnieść sukces w czasie Overwatch Winter Premier.

Niestety sukces ten nie przełożył się na jego dopuszczenie do Overwatch League, co ostatecznie przekreśliło jego karierę, która zaraz po tym oficjalnie zakończył. Teraz po dość długiej przerwie powraca, w nowym tytule, w nowej drużynie i z nowymi ambicjami.

Warto dodać, że wspomniane ambicje są naprawdę godne podziwu. Zarówno Hyped, jak i jego nowa formacja wierzy, że tak pośpieszne działanie pozwoli im się odpowiednio przygotować na premierę Artifact, co przełoży się na to, że Liquid zdoła zdominować profesjonalną scenę, budując tym samym swoją pozycję.

fot. Team Liquid

0 komentarzy

Mecze

 • Cs
  StarSeries i-League Season 7 North America Qualifier
  Trwa
  eUnited
  vs
  Rogue
  Dota
  2018 World Electronic Sports Games
  Trwa
  TBD
  vs
  TNC
  Overwatch
  2018 Overwatch Contenders KR Season 3
  05:00
  MVP Space
  vs
  O2 Team
  Overwatch
  2018 LanStory Cup Hangzhou
  06:00
  Flag Gaming
  vs
  T1w
  Overwatch
  2018 Overwatch Contenders KR Season 3
  07:00
  GC Busan Wave
  vs
  Element Mystic

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki