Gwiazdy wrestlingu zmierzą się ze sobą w turnieju w League of Legends

T1 in ring e1539834561401

Tego się chyba nikt nie spodziewał. W Polsce wrestling nie jest tak popularny jak w Ameryce, ale nawet i u nas ma swoich fanów. W Stanach Zjednoczonych jednak jest to widowisko niezwykle popularne. Nie dziwne zatem, że włodarze organizacji WWE postanowiły zorganizować nietypowy turniej esportowy.

Tak, już za miesiąc, 18 listopada, będziemy świadkami pojedynku pomiędzy drużyną WWE, która powalczy z reprezentantami NXT. Co lepsze, w składach znajdą się również dwie, znane osoby ze sceny League of Legends: Tyler1 oraz imaqtpie. Każdy z nich pełnić nie będzie rolę kapitana drużyny.

To „wielkie” wydarzenie zostanie wyemitowane podczas dzisiejszego NXT Takeover: Wargames, działającego w ramach PPV (trzeba zapłacić za możliwość oglądania) oraz odpowiednich kanałach streamerskich. Do tego całość zostanie na kanał UPUPDownDown, za który odpowiada wrestler Xavier Woods, działający z ramienia organizacji WWE.

Czy to taka niespodzianka? Wbrew pozorom nie. Wrestling już niejednokrotnie łączył się z rynkiem growym w ramach różnych wydarzeń. Tego typu crossovery nie są niczym niezwykłym i miały już miejsce nawet z grami MMORPG. W tym przypadku możemy spodziewać się jednak, że widowisko będzie miało sporą oglądalność!

Zdjęcia pochodzą z tweeta JJ Williamsa.

0 komentarzy