Humanoid i spółka bez szans. Origen z kolejną wygraną w LEC

46265657045 4647eb5c07 k

Origen rewelacyjnie rozpoczęło siódmy tydzień rozgrywek w ramach League of Legends European Championship. Nukeduck i spółka na start pierwszego dnia zmagań bez większych problemów pokonali Splyce.

Pierwszą krew zdobyło Origen, za sprawą Kolda, który z powodzeniem zgładził Humanoida. Origen także z powodzeniem zniszczyło pierwszą wieżę w grze oraz pokonało Heralda. Pomimo tego nie było różnicy w złocie pomiędzy zespołami. Dopiero w okolicy 23. minuty rozpoczęły się pierwsze, pomniejsze potyczki między drużynami. Do 25. minuty Splyce zdobyło dwie eliminacje, jednak wciąz to Origen prowadziło 4:2.

Co więcej, podopieczni André "Guilhoto" Guilhoto zdobyli także drugą eliminację, a także zabezpieczyli trzy smoki. W kolejnych minutach Origen w końcu ruszyło do ataku,  całkowicie przejmując inicjatywe. To zaowocowało tym, że zespół ten pierwszy raz w tej grze wyszedł na wyraźne prowadzenie w złocie.

W 30. minucie Origen miało niespełna cztery tysiące złota przewagi, a po zlikwidowaniu trzech graczy Splyce Kold i spółka zdobyli Barona oraz dwa inhibitory Splyce. Natomiast w 32. minucie Origen zdobyło po raz kolejny dwa zabójstwa, co otworzyło mozliwość postawienia kropki nad i w tym spotkaniu.

fot. LoL Esports

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  Asia DOTA2 Master League Season 2
  Trwa
  MidOpen
  vs
  EHOME.Immortal
  Cs
  StarSeries i-League Season 8
  Trwa
  North
  vs
  MIBR
  Cs
  StarSeries i-League Season 8
  Trwa
  fnatic
  vs
  mousesports
  Dota
  2019 ESL One Hamburg
  Trwa
  Alliance
  vs
  ViCi Gaming
  Dota
  2019 ESL One Hamburg
  Trwa
  Vikin.gg
  vs
  Virtus.pro

Dodaj nas

Kalendarz