Illuminar Gaming odkrywa karty. Konektiv i Rybson dołączają do drużyny!

Pride konektiv ultraliga 730x380

Sezon transferowy na polskiej scenie League of Legends trwa w najlepsze. W przeciągu ostatnich dziesięciu dni zmian w swoich składach dokonało m.in. PRIDE, Wisła Płock, Actina PACT oraz Illuminar Gaming. Wczoraj to właśnie ta ostatnia z wymienionych ekip zaprezentowała swój nowy skład.

Niespełna trzy dni temu IHG poinformowało, że z drużyną pożegnał się główny toplaner - Piotr „Glebo” Dąbrowski oraz rezerwowy Miłosz „Raven” Domagalski, jak również na ławkę rezerwowych za własną prośbą przeniesiony został Adam „CrAzY” Fedoruk. W związku z tym w IHG zwolniły się aż dwie pozycje, które na szczęście szybko zostały obsadzone.

W szeregi IHG dołączyli dwaj byli zawodnicy... PRIDE, czyli toplaner Karol „Konektiv” Wojciechowski oraz jungler Artur „Rybson” Gębicz. Obaj panowie dołączają do trójki dotychczasowych graczy - Łukasza „puki style” Zygmunciaka, Pawła „delorda” Szabli oraz Gawła „Kashtelana” Paprzyckiego.

Co ciekawe, pomimo wielu plotek i spekulacji nie doszło do zmiany szkoleniowca w Illuminar Gaming. Za przygotowanie zespołu do rozgrywek w ramach ESL Mistrzostw Polski, Polskiej Ligi Esportowej czy drugiego sezonu Ultraligi wciąż będzie odpowiedzialny Fryderyk „Veggie” Kozioł.

fot. Ultraliga

0 komentarzy

Mecze

 • 2019 GrandMasters S2 Americas
  02:00
  fr0zen
  vs
  Zalae
  Cs
  M.Game League
  Trwa
  Elements Pro Gaming
  vs
  a114u
  Dota
  2019 The International
  04:00
  TBD
  vs
  TBD
  Overwatch
  2019 Overwatch League
  04:15
  Los Angeles Gladiators
  vs
  Los Angeles Valiant
  Dota
  2019 The International
  08:00
  TBD
  vs
  TBD

Dodaj nas

Kalendarz