Illuminar Gaming z reprezentacją w GWINT


19 dni temu
105

Jeszcze nie dawno informowaliśmy was, że organizacja Illuminar Gaming otwiera dywizję Rocket League, czy też o zakontraktowaniu byłych zawodników Team 1. Jak widać, organizacja na tym nie poprzestaje, właśnie ogłosili utworzenie reprezentacji w kolejnej grze, tym razem padło na popularną karciankę – GWINT.

Scena e-sportowa GWINT bardzo szybko się rozwija, co też sprzyja powstawaniu nowych drużyn, a także kolejnych i coraz większych zawodów. Reprezentantem Illuminar Gaming został Bartłomiej „ikealyou” Zawadzki, jeden z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce graczy Hearthstone. Jak mogliśmy usłyszeć podczas jego transmisji, zaniedbanie tej gry przez Blizzard, a także słabe aktualizacje spowodowały, że zawodnik zdecydował się na zmianę gry, właśnie na produkt polskiego studia – CD Projekt RED.

Ikealyou ma na swoim koncie już współpracę z IG, reprezentował tę organizację podczas wielu turniejów Hearthstone, gdzie wielokrotnie notował świetne wyniki. Polak uplasował się na 3-4 pozycji podczas mistrzostw Europy, czy też dotarł do ćwierćfinału podczas Esport Superstars.

Komentarze 0