Illuminar Gaming z reprezentacją w GWINT

Gwint

Jeszcze nie dawno informowaliśmy was, że organizacja Illuminar Gaming otwiera dywizję Rocket League, czy też o zakontraktowaniu byłych zawodników Team 1. Jak widać, organizacja na tym nie poprzestaje, właśnie ogłosili utworzenie reprezentacji w kolejnej grze, tym razem padło na popularną karciankę – GWINT.

Scena e-sportowa GWINT bardzo szybko się rozwija, co też sprzyja powstawaniu nowych drużyn, a także kolejnych i coraz większych zawodów. Reprezentantem Illuminar Gaming został Bartłomiej „ikealyou” Zawadzki, jeden z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce graczy Hearthstone. Jak mogliśmy usłyszeć podczas jego transmisji, zaniedbanie tej gry przez Blizzard, a także słabe aktualizacje spowodowały, że zawodnik zdecydował się na zmianę gry, właśnie na produkt polskiego studia – CD Projekt RED.

Ikealyou ma na swoim koncie już współpracę z IG, reprezentował tę organizację podczas wielu turniejów Hearthstone, gdzie wielokrotnie notował świetne wyniki. Polak uplasował się na 3-4 pozycji podczas mistrzostw Europy, czy też dotarł do ćwierćfinału podczas Esport Superstars.

0 komentarzy

Mecze

 • Cs
  ESL
  Trwa
  aAa
  vs
  Vexed
  Cs
  Lootbet Cup
  Trwa
  Red Reserve
  vs
  Team Spirit
  Cs
  LOOT.BET Nations Elite Esports Cup
  Trwa
  GODSENT
  vs
  AGO GAMING
  Cs
  OMEN by HP ComicCon Bulgaria
  Trwa
  Squared
  vs
  proWince
  StarLadder ProSeries
  Trwa
  ShtanUdachi
  vs
  harleen

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki