Illuminar Gaming z reprezentacją w GWINT

Gwint

Jeszcze nie dawno informowaliśmy was, że organizacja Illuminar Gaming otwiera dywizję Rocket League, czy też o zakontraktowaniu byłych zawodników Team 1. Jak widać, organizacja na tym nie poprzestaje, właśnie ogłosili utworzenie reprezentacji w kolejnej grze, tym razem padło na popularną karciankę – GWINT.

Scena e-sportowa GWINT bardzo szybko się rozwija, co też sprzyja powstawaniu nowych drużyn, a także kolejnych i coraz większych zawodów. Reprezentantem Illuminar Gaming został Bartłomiej „ikealyou” Zawadzki, jeden z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce graczy Hearthstone. Jak mogliśmy usłyszeć podczas jego transmisji, zaniedbanie tej gry przez Blizzard, a także słabe aktualizacje spowodowały, że zawodnik zdecydował się na zmianę gry, właśnie na produkt polskiego studia – CD Projekt RED.

Ikealyou ma na swoim koncie już współpracę z IG, reprezentował tę organizację podczas wielu turniejów Hearthstone, gdzie wielokrotnie notował świetne wyniki. Polak uplasował się na 3-4 pozycji podczas mistrzostw Europy, czy też dotarł do ćwierćfinału podczas Esport Superstars.

0 komentarzy

Mecze

 • Cs
  Eleague
  Trwa
  Vega Squadron
  vs
  Renegades
  Leagueoflegends
  2018 North America Academy League Summer
  Trwa
  Cloud9 Academy
  vs
  Echo Fox Academy
  Cs
  ESEA MDL Season 28 North America
  Trwa
  Vision
  vs
  FYB
  Cs
  ESEA MDL Season 28 North America
  Trwa
  Forty Six and 2
  vs
  Really Old People
  Cs
  WESG
  05:45
  EMC
  vs
  Recca

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki