IMD odchodzi z x-kom Team!

Imd

Dzisiejszego dnia zostaliśmy poinformowani za pośrednictwem medii społecznościowych i oficjalnej strony x-komu, iż Adrian “IMD” Pieper przestał pełnić funkcję szkoleniowca formacji x-kom team i oficjalnie przestanie być członkiem organizacji wraz z końcem marca.

Warto wspomnieć, że IMD był trenerem zawodników x-komu od samego początku powstania organizacji, czyli od października 2017 roku, gdy jeszcze skład był pod banderą Venatores. Wraz z szkoleniowcem drużyna osiągnęła sukces podczas Good Game League 2018, gdzie zatriumfowała tym samym zgarniając prawie $15.000! Jednakże w ostatnim czasie i po przebudowie składu, drużyna nie osiągnęła znaczących osiągnięć na arenie międzynarodowej, chociaż dopisali na swoje konto parę mniejszych zwycięstw.

Kilka słów na ten temat opublikował manager drużyny – Mateusz „Sówek” Kowalczyk:

„Z ostatnim dniem marca swoją przygodę z x-kom team kończy Adrian Pieper. Chciałem mu serdecznie podziękować za wkład w projekt, który tworzył prawie od podstaw. IMD ma ugruntowana pozycje na polskim rynku i z pewnością nieraz nasze ścieżki się jeszcze skrzyżują. Wielkie podziękowania za wszystko, co zrobiłeś. My zaś będziemy kontynuować obrana drogę, która ma nas zaprowadzić na szczyt. Rolę Adriana przejmie nowy trener, który już teraz przebywa z zawodnikami w Kleszczowie podczas bootcampu”

Jak informują na swojej stronie włodarze x-komu – nowy nabytek formacji poznamy już w poniedziałek w godzinach popołudniowych. Nowy szkoleniowiec przygotuje Daniela “STOMPa” Płomińskiego i spółkę m.in. do kilku międzynarodowych turniejów takich jak ECS Pinnacle Cup, Legend Series oraz CS.Money Premier. Dwa ostatnie turnieje posiadają LAN-owe finały w Los Angeles oraz Moskwie.

fot. x-kom Team

0 komentarzy