Invizy Esport kończy współprace ze składem Rainbow Six: Siege

2esktkpturbxy81ogu3ndy4ymvkzdhkogizmznhnmqymwvinju4yzyxyy5wbmerkwlnayya

Polska organizacja współprace z drużyną rozpoczęła jeszcze przed finałami mistrzostw Polski Master League w Warszawie. Po półrocznej przerwie ogłoszono zakończenie współpracy. Popularne niedźwiedzie były reprezentowane przez: Fajdera, Krzoka, Tommeya, Igorexa, oraz Z1aro.

Chłopaki w barwach Invizy Esport zostali wicemistrzem pierwszego sezonu ligi NLE, oraz zdobyli trzecie miejsce na mistrzostwach Polski organizowanych przez Ubisoft Polska z finałami w studio Polsat Games. Prawie półroczna współpraca owocowała więc w spore sukcesy. Po wielu próbach odświeżenia składu, który wsytępował w różnych zestawieniach w ciągu ostatnich dwóch miesięcy najwidoczniej postanowiono sprobować pójść inną drogą. Włodarze Invizy nie wyjasnili jednak dokładnie przyczyny finalnego zakończenia współpracy z całym skłądem wiadomo tylko, że może to być powiązane z rotacją jaka ma miejsce na polskiej scenie Rainbow Six w czołowych zespołach.  

Zgodnie z tym co możemy wyczytać na oficjalnym fanpage Invizy to nie koniec przygody organizacji ze sceną Rainbow Sixa. Już w ciągu 48 h mamy poznać nowy skład, który już w ten weekend zadebiutuje w BuildingChampions Cup oranizowanym przez Trust Gaming.

fot. facebook.com/invizy/

0 komentarzy

Mecze

 • 2019 GrandMasters S2 Americas
  02:00
  fr0zen
  vs
  Zalae
  Cs
  M.Game League
  Trwa
  Elements Pro Gaming
  vs
  a114u
  Dota
  2019 The International
  04:00
  TBD
  vs
  TBD
  Overwatch
  2019 Overwatch League
  04:15
  Los Angeles Gladiators
  vs
  Los Angeles Valiant
  Dota
  2019 The International
  08:00
  TBD
  vs
  TBD

Dodaj nas

Kalendarz