Invizy Esport kończy współprace ze składem Rainbow Six: Siege

2esktkpturbxy81ogu3ndy4ymvkzdhkogizmznhnmqymwvinju4yzyxyy5wbmerkwlnayya

Polska organizacja współprace z drużyną rozpoczęła jeszcze przed finałami mistrzostw Polski Master League w Warszawie. Po półrocznej przerwie ogłoszono zakończenie współpracy. Popularne niedźwiedzie były reprezentowane przez: Fajdera, Krzoka, Tommeya, Igorexa, oraz Z1aro.

Chłopaki w barwach Invizy Esport zostali wicemistrzem pierwszego sezonu ligi NLE, oraz zdobyli trzecie miejsce na mistrzostwach Polski organizowanych przez Ubisoft Polska z finałami w studio Polsat Games. Prawie półroczna współpraca owocowała więc w spore sukcesy. Po wielu próbach odświeżenia składu, który wsytępował w różnych zestawieniach w ciągu ostatnich dwóch miesięcy najwidoczniej postanowiono sprobować pójść inną drogą. Włodarze Invizy nie wyjasnili jednak dokładnie przyczyny finalnego zakończenia współpracy z całym skłądem wiadomo tylko, że może to być powiązane z rotacją jaka ma miejsce na polskiej scenie Rainbow Six w czołowych zespołach.  

Zgodnie z tym co możemy wyczytać na oficjalnym fanpage Invizy to nie koniec przygody organizacji ze sceną Rainbow Sixa. Już w ciągu 48 h mamy poznać nowy skład, który już w ten weekend zadebiutuje w BuildingChampions Cup oranizowanym przez Trust Gaming.

fot. facebook.com/invizy/

0 komentarzy

Mecze

 • Leagueoflegends
  2019 Liga Portuguesa de League of Legends Split 1
  Trwa
  k1ck
  vs
  Boavista FC
  Cs
  Bets.net Challenger Series
  Trwa
  DreamEaters
  vs
  NOVA
  Leagueoflegends
  2019 LoL Pro League Spring
  10:00
  LGD
  vs
  FunPlus Phoenix
  Cs
  ESEA MDL Season 30 Australia
  10:00
  Off The Grid
  vs
  Caladrius
  Cs
  ESEA MDL Season 30 Australia
  10:00
  Tainted Minds
  vs
  aStraL

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki