Izak skomentuje cztery spotkania w ramach Mundialu w Rosji!

Filing images 3a288f00ffa4

Piotr „Izak” Skowyrski - jeden z najbardziej rozpoznawalnych Polskich komentatorów esportowych oraz właściciel esportowej formacji - Izako Boars we wczorajszej audycji w radiu weszło.fm, przyznał, że w tym roku znowu zasiądzie na krześle komentatora, jednak tym razem komentować będzie... Mundialu w Rosji.

Telewizja Polska ponownie postanowiła zaprosić Izaka do współpracy i tym samym będzie to już drugie tego typu wydarzenie w ostatnich latach. Przypomnijmy, że dwa lata temu Izak współpracował już z TVP podczas Euro 2016, które wtedy odbywało się we Francji.

Wspomniana transmisja była czymś zupełnie nowym w dotychczasowej karierze streamera. Gościnny występ okazał się wielkim sukcesem, cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem, co potwierdziło między innymi przeciążenie serwerów TVP, a w następstwie praktycznie całkowite sparaliżowanie internetowej platformy.

Patrząc na ten sukces nic dziwnego, że po dwóch latach przerwy TVP ponownie postanowiło zaprosić 31-letniego streamera do współpracy. Tym razem przed Izakiem znacznie trudniejsze zadanie, bo już w czerwcu poleci on do Rosji, gdzie na żywo skomentuje dwa z czterech spotkań. Natomiast pozostałe dwa będzie komentował bezpośrednio ze studia TVP przy Woronicza w Warszawie.

Na obecną chwilę Izak nie zdradził które spotkania skomentuje, jednak można się spodziewać, że będą to mecze reprezentacji Polski. Pełny wywiad z Izakiem znajdziecie na oficjalnej stronie weszło.fm.

Mundial w Rosji rozpocznie się już 14 czerwca od spotkania otwierającego, w któym wystąpi reprezentacja Rosji i Arabi Saudyjskiej na stadionie Łużniki w Moskwie.  

 

2 komentarzy

Mecze

 • Dota
  The Challenge Cup Season 3
  Trwa
  iG Vitality
  vs
  MAX
  Leagueoflegends
  2019 LoL Pro League Spring
  Trwa
  Bilibili Gaming
  vs
  EDG
  Dota
  Dota2 Rainbow Cup
  Trwa
  room310
  vs
  Neon
  Dota
  Betway Asian Dota 2 League
  Trwa
  Geek Fam
  vs
  IamPoint Club
  Cs
  IEM Sydney 2019 Southeast Asia Open Qualifier 2
  Trwa
  Maple
  vs
  MxB

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki