Izak skomentuje cztery spotkania w ramach Mundialu w Rosji!

Filing images 3a288f00ffa4

Piotr „Izak” Skowyrski - jeden z najbardziej rozpoznawalnych Polskich komentatorów esportowych oraz właściciel esportowej formacji - Izako Boars we wczorajszej audycji w radiu weszło.fm, przyznał, że w tym roku znowu zasiądzie na krześle komentatora, jednak tym razem komentować będzie... Mundialu w Rosji.

Telewizja Polska ponownie postanowiła zaprosić Izaka do współpracy i tym samym będzie to już drugie tego typu wydarzenie w ostatnich latach. Przypomnijmy, że dwa lata temu Izak współpracował już z TVP podczas Euro 2016, które wtedy odbywało się we Francji.

Wspomniana transmisja była czymś zupełnie nowym w dotychczasowej karierze streamera. Gościnny występ okazał się wielkim sukcesem, cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem, co potwierdziło między innymi przeciążenie serwerów TVP, a w następstwie praktycznie całkowite sparaliżowanie internetowej platformy.

Patrząc na ten sukces nic dziwnego, że po dwóch latach przerwy TVP ponownie postanowiło zaprosić 31-letniego streamera do współpracy. Tym razem przed Izakiem znacznie trudniejsze zadanie, bo już w czerwcu poleci on do Rosji, gdzie na żywo skomentuje dwa z czterech spotkań. Natomiast pozostałe dwa będzie komentował bezpośrednio ze studia TVP przy Woronicza w Warszawie.

Na obecną chwilę Izak nie zdradził które spotkania skomentuje, jednak można się spodziewać, że będą to mecze reprezentacji Polski. Pełny wywiad z Izakiem znajdziecie na oficjalnej stronie weszło.fm.

Mundial w Rosji rozpocznie się już 14 czerwca od spotkania otwierającego, w któym wystąpi reprezentacja Rosji i Arabi Saudyjskiej na stadionie Łużniki w Moskwie.  

 

2 komentarzy

Mecze

 • Cs
  Eleague
  Trwa
  Vega Squadron
  vs
  Renegades
  Leagueoflegends
  2018 North America Academy League Summer
  Trwa
  Cloud9 Academy
  vs
  Echo Fox Academy
  Cs
  ESEA MDL Season 28 North America
  Trwa
  Vision
  vs
  FYB
  Cs
  ESEA MDL Season 28 North America
  Trwa
  Forty Six and 2
  vs
  Really Old People
  Cs
  WESG
  05:45
  EMC
  vs
  Recca

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki