Jactroll i Kikis wystąpią podczas Mistrzostw Świata "Worlds" w League of Legends!

Vitality minitroupax jactroll 730x380

Wszystko poszło zgodnie z planem - wczorajszym wieczorem odbył się wielki finał letniego splitu EU LCS 2018. W finałowym starciu zmierzyli się zawodnicy FC Schalke 04 oraz Fnatic. Po czterech stosunkowo ciekawych rozgrywkach doszło do rozstrzygnięcia i nowym mistrzem EU LCS zostało...

...FNATIC! Rekkles i spółka pokonali swojego rywala 3:1, tym samym zapewniając sobie pierwsze miejsce i udział w Mistrzostwach Świata Worlds 2018. Niestety tym razem Oskar „Vander” Bogdan i jego koledzy musieli obejść się smakiem i ostatecznie wylądowali na czwartym miejscu klasyfikacji końcowej.

To jednak nie powinno nas smucić, bo porażka FC Schalke 04, sprawiła, że Team Vitality... zagwarantowało sobie udział we wspomnianych wcześniej mistrzostwach świata. Wszystko za sprawą ilości punktów, jakie ekipa ta zdobyła, wyprzedzając tym samym Schalke.

Występ Vitality na Worlds 2018 oznacza, że w tym roku na tej najważniejszej imprezie w roku na pewno nie zabraknie polaków, a będą nimi Jakub „Jactroll” Skurzyński, a także Mateusz „Kikis” Szkudlarek.

Oczywiście zwycięstwo Fnatic nie tylko zapewnił tej drużynie awans na Worldsy, ale także nagrodę finansową w wysokości 100 tysięcy dolarów. A jeżeli chodzi o Schalke, to zespół ten wciąż może pojawić się na mistrzostwach świata, jeżeli uda mu się przebrnąć przez Regional Finals.

fot. Riot Games/ LoL Esports

0 komentarzy

Mecze

 • Leagueoflegends
  League of Legends Pro League
  Trwa
  Vici Gaming
  vs
  Oh My God
  Cs
  Americas Minor South America Closed Qualifier - IEM Katowice 2019
  Trwa
  INTZ
  vs
  Imperial
  Cs
  Americas Minor South America Closed Qualifier - IEM Katowice 2019
  Trwa
  Isurus
  vs
  Wild
  Cs
  CIS Minor Closed Qualifier - IEM Katowice 2019
  Trwa
  UnderPressure
  vs
  Atlants
  Leagueoflegends
  LVP SuperLiga Orange
  Trwa
  Mad Lions
  vs
  G2 Vodafone

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki