Jankos oficjalnie w G2 Esports!

Jankos head

Wreszcie!” Prawdopodobnie takimi słowami Polscy fani zareagowali na wczorajsze oficjalne ogłoszenie, nowego składu G2 Esports na przyszłoroczny sezon LCS EU 2018. Organizacja Carlosa „ocelote’a” Rodrigueza poinformowała, że jednym z nowych zawodników jest Marcin „Jankos” Jankowski. Tym samym zespół potwierdził dotychczasowe plotki, które krążyły w internecie od kilku tygodni.

Na ostateczną decyzję G2 Esports przyszło kibicom trochę poczekać, na szczęście teraz wszystko jest już jasne. Poza potwierdzeniem obecności Polskiego „Leśnika” drużyna przedstawiła także pozostałych partnerów Jankosa. W tym przypadku, bez większych zaskoczeń – Martin „Wunder” Hansen, który będzie grał na górnej linii. W zespole zobaczymy także byłych zawodników Team ROCCAT, którzy będą operowali na dolnej linii Bae-in „Wadid” Kim oraz Petter „Hjarnan” Freyschuss.

Warto również zauważyć, że po raz pierwszy od dwóch lat Jankos będzie reprezentował inny zespół, w końcu dla swojego poprzedniego pracodawcy – H2K Gaming, pracował od listopada 2015 roku.

Kolejnym interesującym zagadnieniem jest fakt, że G2 Esports to swojego rodzaju zagadka, według wielu profesjonalistów, zespół może pretendować do czołówki europejskiej sceny, jednakże zauważają, że gracze z byłego ROCCAT mocno odstają od pozostałych i może to skutkować problemami, w przypadku walki o awans na Worlds 2018.

Skład G2 Esports prezentuje się następująco:

 • Luka „Perkz” Perkovic
 • Marcin „Jankos” Jankowski
 • Petter „Hjarnan” Freyschuss
 • Bae-in „Wadid” Kim
 • Martin „Wunder” Hansen

1 komentarzy

Mecze

 • Cs
  WESG 2018 SEA Finals
  Trwa
  TNC
  vs
  Alpha Red
  Overwatch
  2018 Overwatch Contenders CN Season 3
  Trwa
  Laboratory
  vs
  Zenith of Optimism
  Cs
  ESEA MDL Season 29 Australia Relegation
  Trwa
  R!OT
  vs
  this n that
  Cs
  ESWC Africa 2018
  Trwa
  Game of Throw
  vs
  Limitless
  Leagueoflegends
  2018 ESL Meisterschaft Winter
  Trwa
  EURONICS
  vs
  Aequilibritas

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki