Jankos oficjalnie w G2 Esports!

Jankos head

Wreszcie!” Prawdopodobnie takimi słowami Polscy fani zareagowali na wczorajsze oficjalne ogłoszenie, nowego składu G2 Esports na przyszłoroczny sezon LCS EU 2018. Organizacja Carlosa „ocelote’a” Rodrigueza poinformowała, że jednym z nowych zawodników jest Marcin „Jankos” Jankowski. Tym samym zespół potwierdził dotychczasowe plotki, które krążyły w internecie od kilku tygodni.

Na ostateczną decyzję G2 Esports przyszło kibicom trochę poczekać, na szczęście teraz wszystko jest już jasne. Poza potwierdzeniem obecności Polskiego „Leśnika” drużyna przedstawiła także pozostałych partnerów Jankosa. W tym przypadku, bez większych zaskoczeń – Martin „Wunder” Hansen, który będzie grał na górnej linii. W zespole zobaczymy także byłych zawodników Team ROCCAT, którzy będą operowali na dolnej linii Bae-in „Wadid” Kim oraz Petter „Hjarnan” Freyschuss.

Warto również zauważyć, że po raz pierwszy od dwóch lat Jankos będzie reprezentował inny zespół, w końcu dla swojego poprzedniego pracodawcy – H2K Gaming, pracował od listopada 2015 roku.

Kolejnym interesującym zagadnieniem jest fakt, że G2 Esports to swojego rodzaju zagadka, według wielu profesjonalistów, zespół może pretendować do czołówki europejskiej sceny, jednakże zauważają, że gracze z byłego ROCCAT mocno odstają od pozostałych i może to skutkować problemami, w przypadku walki o awans na Worlds 2018.

Skład G2 Esports prezentuje się następująco:

 • Luka „Perkz” Perkovic
 • Marcin „Jankos” Jankowski
 • Petter „Hjarnan” Freyschuss
 • Bae-in „Wadid” Kim
 • Martin „Wunder” Hansen

1 komentarzy

Mecze

 • Dota
  Overpower Cup
  Trwa
  5 Anchors No Captain
  vs
  Nemiga
  Cs
  DaddySkins
  Trwa
  Tricked
  vs
  ALTERNATE aTTaX
  Cs
  Farmskins Championship
  Trwa
  Enyoy
  vs
  Mans Not Hot
  Cs
  Dust2.dk eOddset Masters
  18:05
  LPSP
  vs
  Odense
  Cs
  Dust2.dk eOddset Masters
  Trwa
  GoldenGitte
  vs
  Serenic

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki