Jedna karta w Hearthstone ma w sobie 18 talii

Pora na prezentację kilku kart, które pojawią się w Hearthstone wraz z najnowszym rozszerzeniem. Powyżej dostępny macie filmik na którym projektant Hearthstone, Peter Whalen, wygłosił porażający wykład. Dowiecie się z niego więcej na temat dziwów NAUKI oraz błyskotliwych umysłów, które za nimi stoją. Poznacie bandę szalonych naukowców oraz ich twory w Projekcie Hukatomba, najnowszym rozszerzeniu do karcianki Blizzarda.

Laboratoria Huka to tajny kompleks badawczy umieszczony na rozbitym, latającym kontynencie znanym jako Burza Otchłani. W labiryncie korytarzy i pomieszczeń obiektu kierowanego przez Doktora Huka kryją się intrygujące wynalazki, przedziwny sprzęt i podejrzane ustrojstwa. To wspaniałe, a zarazem niezwykle niebezpieczne miejsce, w którym poznacie wybitnych naukowców. Poszczególnymi działami zarządzają uroczo zdziwaczali badacze, wśród których znajdują się meteorologowie, astronomowie, biolodzy, duszolodzy, i nie tylko.

Każdy z tych legendarnych naukowców ma swoją specjalizację i związane z nią potężne zdolności. Gdy Projekt Hukatomba zadebiutuje 7 sierpnia, przyjdzie Wam w pełni wykorzystać ich potencjał w tworzonych taliach.

Sprowadza się to przede wszystkim do nowych kart. Jedna z nich na pewno robi wrażenie, Świstomig Wspaniały. Dzięki niemu rozpoczynamy grę z jedną z „WspaniałychTalii Świstomiga”, co oznacza mniej więcej tyle, że otrzymamy jedną z 18 talii przygotowanych przez twórców. Raczej nie znajdzie się w mecie przez swoją nieprzewidywalność, tak zdecydowanie pozwoli na eksperymenty.

Blizzard z kolei zachęca do organizowania spotkań przy kominku. Możecie poprosić o przesłanie pełnego przypinek, pluszaków i wielu innych dóbr zestawu pomocniczego dla organizatorów! Zarejestrujcie się najpóźniej do 2 sierpnia. Zapasy są ograniczone, więc nie ma gwarancji, że organizatorzy wszystkich zarejestrowanych wydarzeń otrzymają zestawy pomocnicze.

 Możecie oczywiście organizować spotkania Fireside Gathering przez cały rok, ale bieżąca pula zestawów pomocniczych będzie dostępna wyłącznie na potrzeby wybranych imprez odbywających się w okresie od 2 sierpnia do 2 września.

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  Dota2 Rainbow Cup
  13:55
  Team Edition
  vs
  room310
  Leagueoflegends
  2019 LVP SuperLiga Orange Spring
  19:00
  x6tence
  vs
  Splyce Vipers
  Leagueoflegends
  2019 LVP SuperLiga Orange Spring
  20:00
  Vodafone Giants.Spain
  vs
  Penguins
  Cs
  ECS Season 7 Europe Week 2
  20:00
  LDLC
  vs
  Vitality
  Cs
  ECS Season 7 Europe Week 2
  20:30
  mousesports
  vs
  fnatic

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki