Już dziś startuje polska transmisja z rozgrywek 7. sezonu ECS. Na ekranach m.in. Virtus.pro!

Ecs cup 730x380

Już dziś rozpoczynają się zmagania czołowych drużyn CS:GO w ramach 7. sezonu Esports Championship Series. Siódmy sezon rozgrywek przeszedł sporą rewolucję, bo tym razem nie zobaczymy regularnych ligowych spotkań, a serię turniejów z osobnymi pulami nagród.

W związku z tą diametralną zmianą system rozgrywek także będzie wyglądać inaczej - drużyny będą rywalizować o punkty na przestrzeni pięciu kolejek. Najlepsza drużyna z każdej serii otrzyma po 12 500 dolarów, a także cenne punkty. Po zakończeniu wszystkich kolejek drużyny z największą ilością punktów zapewnią sobie awans do play-offów. W europejskiej odsłonie imprezy występować będzie jedna polska formacja - Virtus.pro.

Drużyny rywalizować będą od 11 marca do 24 kwietnia. Z kolei między 6 a 9 maja czołowe formacje przybędą do londyńskiej Areny SSE, Wembley, gdzie rozegrana zostanie runda pucharowa, która wyłoni nam zwycięzcę. Ogólna pula nagród 7. sezonu ECS wyniesie ponad 750 tysięcy dolarów.

W pełni profesjonalną transmisję w języku polskim będziecie mogli oglądać na oficjalnym kanale Esport Now w serwisie Twitch. Za oprawę komentatorską odpowiadać będą Paweł „Saju” Pawełczak, Olek „vuzzey” Kłos oraz Radek „Mad1” Florkowski. Co więcej, na inaugurację rozgrywek zobaczymy zmagania Virtus.pro, które podejmie FaZe Clan o godzinie 20:00.

  • źródło: Infeormacja prasowa
  • fot. Faceit

0 komentarzy