Już dziś startuje polska transmisja z rozgrywek 7. sezonu ECS. Na ekranach m.in. Virtus.pro!

Ecs cup 730x380

Już dziś rozpoczynają się zmagania czołowych drużyn CS:GO w ramach 7. sezonu Esports Championship Series. Siódmy sezon rozgrywek przeszedł sporą rewolucję, bo tym razem nie zobaczymy regularnych ligowych spotkań, a serię turniejów z osobnymi pulami nagród.

W związku z tą diametralną zmianą system rozgrywek także będzie wyglądać inaczej - drużyny będą rywalizować o punkty na przestrzeni pięciu kolejek. Najlepsza drużyna z każdej serii otrzyma po 12 500 dolarów, a także cenne punkty. Po zakończeniu wszystkich kolejek drużyny z największą ilością punktów zapewnią sobie awans do play-offów. W europejskiej odsłonie imprezy występować będzie jedna polska formacja - Virtus.pro.

Drużyny rywalizować będą od 11 marca do 24 kwietnia. Z kolei między 6 a 9 maja czołowe formacje przybędą do londyńskiej Areny SSE, Wembley, gdzie rozegrana zostanie runda pucharowa, która wyłoni nam zwycięzcę. Ogólna pula nagród 7. sezonu ECS wyniesie ponad 750 tysięcy dolarów.

W pełni profesjonalną transmisję w języku polskim będziecie mogli oglądać na oficjalnym kanale Esport Now w serwisie Twitch. Za oprawę komentatorską odpowiadać będą Paweł „Saju” Pawełczak, Olek „vuzzey” Kłos oraz Radek „Mad1” Florkowski. Co więcej, na inaugurację rozgrywek zobaczymy zmagania Virtus.pro, które podejmie FaZe Clan o godzinie 20:00.

 • źródło: Infeormacja prasowa
 • fot. Faceit

0 komentarzy

Mecze

 • Cs
  LOOT.BET Season 1
  Trwa
  NoChance
  vs
  Winstrike
  Dota
  DreamLeague Season 11
  Trwa
  Virtus.pro
  vs
  Chaos Esports Club
  Leagueoflegends
  Summoners Inn League Season 2
  18:00
  Ad Hoc Gaming
  vs
  Schalke Evolution
  Leagueoflegends
  2019 La Ligue Francaise Spring
  19:00
  Misfits Premier
  vs
  GamersOrigin
  Cs
  ECS Season 7 Europe Week 2
  20:00
  North
  vs
  AVANGAR

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki