Już dziś wieczorem startują półfinały Overwatch League 2019

Robert paul blizzard entertainment fusion lee carpe jae hyeok

Już dziś o godzinie 20:00 czasu polskiego odbędą się półfinały Overwatch League 2019. Przypomnijmy, że minionej nocy rozegrane zostały ćwierćfinały, które wyłoniły ostatnie dwie drużyny, które zawalczą o awans do wielkiego finału OWL.

O drugiej w nocy czasu polskiego do walki stanęli zawodnicy Philadelphia Fusion, którzy podejmowali Atlanta Regin. Pierwszą mapę - Ilios wygrała Atlanta 2:1, niestety sukcesu tego zespół ten nie powtórzył na King’s Row, Volskaya oraz Route 66, gdzie znacznie lepiej poradził sobie zespół Jaehyeoka „Carpea” Lee.

Z kolei w drugim ćwierćfinale pojedynek stoczyli reprezentanci San Francisco Shock oraz Toronto Defiant. Pomimo faktu, że pojedynek ten był bardzo jednostronny, to swoją solidną formą zachwycali gracze SFS, którzy zwyciężyli na Busan 2:1, King’s Row 3:0 oraz Horizon 3:2.

Tym samym w dzisiejszych półfinałach San Francisco Shock podejmie Philadelphia Fusion, a Vancouver Titans zmierzy się z Seoul Dynasty. Wszystkie spotkania będą dostępne na oficjalnym kanale Overwatch League w serwisie Twitch. tv.

fot. Overwatch League [Blizzard]

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  Blue Dota Championships
  07:30
  Avalon Gaming
  vs
  Miracle
  Cs
  V4 Future Sports Festival 2019
  Trwa
  mousesports
  vs
  E-RIVALS
  Cs
  NEST PRO: EU&CIS Qualifier
  Trwa
  Illuminar
  vs
  Copenhagen Flames
  Cs
  V4 Future Sports Festival 2019
  17:00
  MIBR
  vs
  GAMERZONE
  Cs
  GG.BET Beijing Invitational - IEM Beijing 2019 Qualifier
  17:00
  OpTic
  vs
  ex-Epsilon

Dodaj nas

Kalendarz