karrigan opuszcza szeregi Envy i wraca na ławkę FaZe Clanu

450px karrigan at starladder ileague starseries season 4

W Team Envy znów nastąpił czas na zmiany, gdyż po swojej krótkiej przygodzie FInn "karrigan" Andersen opuszcza szeregi amerykańskiej formacji. 28-letni duńczyk został wypożyczony do Team Envy oficjalnie 31 grudnia ubiegłego roku i teraz znów wrócił na ławkę rezerwowych w FaZe Clanie.

karrigan przymusowo przedłużenie na ławkę rezerwowych po fiasku druzyny w ramach turnieju BLAST Pro Series w Lizbonie, lecz już wcześniej dochodziły plotki o możliwości dokonania takiej zmiany. Team Envy postanowiło "przygarnąć" Andersena na okres próbny, by pomógł im w walce o wyjazd na Majora, lecz niestety ekipa poległa w spotkaniach na Minorze. Klapą okazały się także eliminacje do Intel Extreme Masters Sydney 2019. Finnowi "karriganowi" Andersenowi być może po części zabrakło trochę szczęścia, a i po części odpowiedniej formy. 

Zawodnik zasilający ławkę rezerwowych FaZe Clanu skomentował sprawę za pośrednictwem mediów społecznościowych: – Pożegnanie z eliminacjami do Sydney oznacza, że moje wypożyczenie do Envy dobiegło końca. Chcę podziękować organizacji za to, że na mnie postawiła, chociaż czuję, że indywidualnie grałem słabo i na pewno jest to coś, nad czym będę chciał popracować po powrocie do domu. Nie mam pojęcia co wydarzy się w kolejnych miesiącach, będę was informować.

Nie ma obecnie żadnych plotek sugerujących co dalej będzie z duńskim zawodnikiem, a nawet wygląda na to, iż niewiele wie sam zainteresowany. W chwili obecnej pozostaje mu tylko czekać na dalszy obrót spraw, na ławce rezerwowych w FaZe Clanie. 

Oto aktualny skład formacji Teamu Envy:

Stephen „reltuC” Cutler
Taylor „Drone” Johnson
Josh „jdm64” Marzano
Noah „Nifty” Francis
Zachary „Eley” Stauffer – trener

fot. liquidpedia.net

0 komentarzy