karrigan opuszcza szeregi Envy i wraca na ławkę FaZe Clanu

450px karrigan at starladder ileague starseries season 4

W Team Envy znów nastąpił czas na zmiany, gdyż po swojej krótkiej przygodzie FInn "karrigan" Andersen opuszcza szeregi amerykańskiej formacji. 28-letni duńczyk został wypożyczony do Team Envy oficjalnie 31 grudnia ubiegłego roku i teraz znów wrócił na ławkę rezerwowych w FaZe Clanie.

karrigan przymusowo przedłużenie na ławkę rezerwowych po fiasku druzyny w ramach turnieju BLAST Pro Series w Lizbonie, lecz już wcześniej dochodziły plotki o możliwości dokonania takiej zmiany. Team Envy postanowiło "przygarnąć" Andersena na okres próbny, by pomógł im w walce o wyjazd na Majora, lecz niestety ekipa poległa w spotkaniach na Minorze. Klapą okazały się także eliminacje do Intel Extreme Masters Sydney 2019. Finnowi "karriganowi" Andersenowi być może po części zabrakło trochę szczęścia, a i po części odpowiedniej formy. 

Zawodnik zasilający ławkę rezerwowych FaZe Clanu skomentował sprawę za pośrednictwem mediów społecznościowych: – Pożegnanie z eliminacjami do Sydney oznacza, że moje wypożyczenie do Envy dobiegło końca. Chcę podziękować organizacji za to, że na mnie postawiła, chociaż czuję, że indywidualnie grałem słabo i na pewno jest to coś, nad czym będę chciał popracować po powrocie do domu. Nie mam pojęcia co wydarzy się w kolejnych miesiącach, będę was informować.

Nie ma obecnie żadnych plotek sugerujących co dalej będzie z duńskim zawodnikiem, a nawet wygląda na to, iż niewiele wie sam zainteresowany. W chwili obecnej pozostaje mu tylko czekać na dalszy obrót spraw, na ławce rezerwowych w FaZe Clanie. 

Oto aktualny skład formacji Teamu Envy:

Stephen „reltuC” Cutler
Taylor „Drone” Johnson
Josh „jdm64” Marzano
Noah „Nifty” Francis
Zachary „Eley” Stauffer – trener

fot. liquidpedia.net

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  Adrenalin Cyber League 2019
  Trwa
  Winstrike
  vs
  Vega Squadron
  Dota
  2019 ESL One Mumbai
  Trwa
  TEAM TEAM
  vs
  TNC
  Cs
  Copenhagen Games 2019
  Trwa
  Epsilon
  vs
  Movistar Riders
  Cs
  Copenhagen Games 2019
  Trwa
  Gambit Youngsters
  vs
  Tricked
  Cs
  Copenhagen Games 2019 Female
  Trwa
  Crowns fe
  vs
  plan-B fe

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki