Kierunek LEC? Selfmade oficjalnie opuszcza szeregi MAD Lions!

Selfmade mad eum 968x505

Wszystko układa się w jedną całość - dotychczasowy jungler hiszpańskiego MAD Lions - Oskar „Selfmade” Boderek poinformował, że zakończył współpracę ze swoją dotychczasową organizacją. Bodnerek występował na hiszpańskiej scenie przez niespełna dwa lata.

Odejście Selfmade'a z MAD Lions to poniekąd potwierdzenie ostatnich doniesień ESPN, w którym twierdzono, że polski jungler miałby zostać członkiem SK Gaming, czyli formacji, która pojawi się w rozgrywkach League of Legends Europe Championship.

Jedno jest pewne - niezależnie czy będzie to SK Gaming, czy nie, niemalże na 99,9% zobaczymy tego niezwykle utalentowanego zawodnika w rozgrywkach LEC. Przypomnijmy, że podczas swojej przygody z MAD Lions Selfmade wywalczył dwukrotnie tytuł mistrzowski w SuperLidze Orange, jak również mistrzostwo European Masters.

Obecnie Selfmade uważany jest za jednego z najlepszych polskich junglerów, co też było tylko kwestią czasu, aż zainteresują się nim organizację z najwyższego szczebla rozgrywek. Na ten moment nie wiadomo, z kim będzie grać Selfamde, do tej pory SK Gaming nie przedstawiło swojego rosteru, miejmy nadzieję, że stanie się to już wkrótce.

fot. ESL

0 komentarzy