Kierunek LEC? Selfmade oficjalnie opuszcza szeregi MAD Lions!

Selfmade mad eum 968x505

Wszystko układa się w jedną całość - dotychczasowy jungler hiszpańskiego MAD Lions - Oskar „Selfmade” Boderek poinformował, że zakończył współpracę ze swoją dotychczasową organizacją. Bodnerek występował na hiszpańskiej scenie przez niespełna dwa lata.

Odejście Selfmade'a z MAD Lions to poniekąd potwierdzenie ostatnich doniesień ESPN, w którym twierdzono, że polski jungler miałby zostać członkiem SK Gaming, czyli formacji, która pojawi się w rozgrywkach League of Legends Europe Championship.

Jedno jest pewne - niezależnie czy będzie to SK Gaming, czy nie, niemalże na 99,9% zobaczymy tego niezwykle utalentowanego zawodnika w rozgrywkach LEC. Przypomnijmy, że podczas swojej przygody z MAD Lions Selfmade wywalczył dwukrotnie tytuł mistrzowski w SuperLidze Orange, jak również mistrzostwo European Masters.

Obecnie Selfmade uważany jest za jednego z najlepszych polskich junglerów, co też było tylko kwestią czasu, aż zainteresują się nim organizację z najwyższego szczebla rozgrywek. Na ten moment nie wiadomo, z kim będzie grać Selfamde, do tej pory SK Gaming nie przedstawiło swojego rosteru, miejmy nadzieję, że stanie się to już wkrótce.

fot. ESL

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  North American Dota Challengers League Season 3
  Trwa
  raw
  vs
  tryharddota
  Cs
  Bets.net Challenger Series
  Trwa
  abv
  vs
  Elements Pro Gaming
  Leagueoflegends
  League of Legends Japan League
  Trwa
  DetonatioN FocusMe
  vs
  7th heaven
  Dota
  North American Dota Challengers League Season 3
  Trwa
  tryharddota
  vs
  abc123
  Leagueoflegends
  2019 LoL Japan League Spring
  06:00
  Rascal Jester
  vs
  Burning Core

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki