Kierunek LEC? Selfmade oficjalnie opuszcza szeregi MAD Lions!

Selfmade mad eum 968x505

Wszystko układa się w jedną całość - dotychczasowy jungler hiszpańskiego MAD Lions - Oskar „Selfmade” Boderek poinformował, że zakończył współpracę ze swoją dotychczasową organizacją. Bodnerek występował na hiszpańskiej scenie przez niespełna dwa lata.

Odejście Selfmade'a z MAD Lions to poniekąd potwierdzenie ostatnich doniesień ESPN, w którym twierdzono, że polski jungler miałby zostać członkiem SK Gaming, czyli formacji, która pojawi się w rozgrywkach League of Legends Europe Championship.

Jedno jest pewne - niezależnie czy będzie to SK Gaming, czy nie, niemalże na 99,9% zobaczymy tego niezwykle utalentowanego zawodnika w rozgrywkach LEC. Przypomnijmy, że podczas swojej przygody z MAD Lions Selfmade wywalczył dwukrotnie tytuł mistrzowski w SuperLidze Orange, jak również mistrzostwo European Masters.

Obecnie Selfmade uważany jest za jednego z najlepszych polskich junglerów, co też było tylko kwestią czasu, aż zainteresują się nim organizację z najwyższego szczebla rozgrywek. Na ten moment nie wiadomo, z kim będzie grać Selfamde, do tej pory SK Gaming nie przedstawiło swojego rosteru, miejmy nadzieję, że stanie się to już wkrótce.

fot. ESL

0 komentarzy

Mecze

 • 2019 GrandMasters S2 Americas
  02:00
  fr0zen
  vs
  Zalae
  Cs
  M.Game League
  Trwa
  Elements Pro Gaming
  vs
  a114u
  Dota
  2019 The International
  04:00
  TBD
  vs
  TBD
  Overwatch
  2019 Overwatch League
  04:15
  Los Angeles Gladiators
  vs
  Los Angeles Valiant
  Dota
  2019 The International
  08:00
  TBD
  vs
  TBD

Dodaj nas

Kalendarz