Kikis nowym zawodnikiem Szef+6

Mysterious monkeys kikis 730x380

Duże zmiany na Polskiej scenie League of Legends. Ostatnie nie najlepsze wyniki drużyny Szef+6 zaowocowały bardzo zaskakującymi zmianami w składzie. Możemy być pewni, że jest to jeden z największych transferów ostatnich miesięcy, bowiem do drużyny dołączają Patrik „Sheriff” Jírů oraz Mateusz „Kikis” Szkudlarek.

Jeszcze kilka tygodni temu Kikis walczył o utrzymanie się w LCS EU razem z Mysterious Monkeys, teraz zasili szeregi Polskiej formacji i powalczy w lokalnych turniejach. Dołączenie Kikisa do S+6 zaskoczyło chyba wszystkich, mało kto brał pod uwagę powrót Kikisa na rodzimą scenę. Jego wejście do zespołu na pewno zaowocuje lepszymi wynikami, w końcu Kikis to jeden z najlepszych Polskich graczy, z nieprawdopodobnym doświadczeniem z takich zespołów jak Unicorns of Love, Fnatic, G2 esports czy właśnie Mysterious Monkeys.

Drugim nowym nabytkiem S+6 jest Czeski marksman, który jest w porównaniu z Kikisem mało rozpoznawalnym zawodnikiem. Jednak ma bardzo dobre umiejętności, które pokazywał w czasie walki o Challenger Series z zespołem Reign.

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  Asia DOTA2 Master League Season 2
  Trwa
  MidOpen
  vs
  EHOME.Immortal
  Cs
  StarSeries i-League Season 8
  Trwa
  North
  vs
  MIBR
  Cs
  StarSeries i-League Season 8
  Trwa
  fnatic
  vs
  mousesports
  Dota
  2019 ESL One Hamburg
  Trwa
  Alliance
  vs
  ViCi Gaming
  Dota
  2019 ESL One Hamburg
  Trwa
  Vikin.gg
  vs
  Virtus.pro

Dodaj nas

Kalendarz