Kolejna fala banów w Apex Legends. Ponad 355 tysięcy kont zablokowanych!

Apex legends pathfinder character guide

Wielka popularność wiąże się z wieloma problemami, takim jak nadmierna ilość oszustów. Szczególnie o tym przekonali się gracze Apex Legends, którzy na przestrzeni ostatnich dwóch tygodni borykali się z właśnie tym problemem. Na szczęście to chwilowy koniec, bo twórcy gry powzięli działania w tej kwestii.

Efektem tych działań było wczorajsze ogłoszenie, że w Apex Legends zbanowano ponad 355 tysięcy kont i to tylko na wersji PC. Informacja ta pojawiła się przy okazji cotygodniowej notatki od deweloperów, przy okazji której potwierdzono, że w najbliższym czasie firma rozpocznie proces konfiguracji anti-cheata, aby ten działał jeszcze skuteczniej.

Co istotne - Respawn wprowadzi specjalną funkcję, która pozwoli zgłaszać potencjalnych oszustów bezpośrednio w grze. Po wykonaniu zgłoszenia ta trafi natychmiast do anti-cheata, co przyśpieszy proces prześwietlania zgłoszeń i ewentualnego banowania potwierdzonych prób oszukiwania. Przypomnijmy, że to nie pierwsza fala banów w tym battle royalu - dwa tygodnie temu zbanowanych zostało 16 tysięcy kont, co tylko pokazuje jak sporym problemem stają się cheaterzy.

Pojawiła się także informacja w sprawie crashów gry - już w nadchodzącym tygodniu deweloper wspólnie z AMD rozpocznie poprawki, niwelujące tę niedogodność użytkownikom kart i procesorów tej właśnie marki. Więcej szczegółów znajdziecie w Respawn Check In na oficjalnym reddicie Apex Legends.

fot. Respawn

2 komentarzy

Mecze

 • Dota
  DreamLeague Season 11
  Trwa
  Virtus.pro
  vs
  Chaos Esports Club
  Cs
  LOOT.BET Season 1
  Trwa
  NoChance
  vs
  Winstrike
  Leagueoflegends
  2019 La Ligue Francaise Spring
  19:00
  Misfits Premier
  vs
  GamersOrigin
  Cs
  ECS Season 7 Europe Week 2
  20:00
  North
  vs
  AVANGAR
  Leagueoflegends
  2019 La Ligue Francaise Spring
  21:00
  Vitality Bee
  vs
  LDLC

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki