Kolejne zmiany w rosterze Schalke

Fe6cde3b cc92 4fc5 8f39 dcf029fed297

Zawirowania w Schalke, w kontekście nowego składu na zbliżający się nieubłaganie sezon LEC, wciąż rosną na sile. Amazing z roli junglera przeniósł się na managera akademii niemieckiej organizaji, zaś sami włodarze klubu ogłosili nowego supporta, podchodzacego z Korei.

Maurice Amazing Stückenschneider pełnił rolę junglera Schalke od 31 maja. To właśnie za jego sprawą, drużyna wyszła z dołka formy i była sporym zagrożeniem w walce o dwa miejsca na wyjazd na mistrzostwa świata. Mimo sporej aktywności oraz dobrego sezonu, który początkowo był bardzo niepewny, Amazing pokazał się z dobrej strony, szczególnie organizacji, która zdeycodwała się całkowicie przebudować skład na LEC. Amazing z roli junglera przechodzi na rolę managera drużyny akademii Schalke. Śmiały ruch, jednak może to oznaczać, że tracimy europejskiego junglera z czynnej i aktywnej gry.

Dodatkowym aspektem jest fakt, iż na "stare śmieci" wraca Ignar. Koreańczyk zaliczył fatalny sezon w bbq Olivers, z którym zajął dolną, spadkową lokatę w sezonie. Nie udało mu się wywalczyć utrzymania w LCK, co oznaczało poszukiwania lepszej oferty. Drugą szansę otrzymał od Schalke, tym bardziej, że w Misfits prezentował się bardzo dobrze. Nieco niespodziewany ruch organizacji, jednak czy okaże się strzałem w dziesiątkę?

fot. Riot Games

0 komentarzy