Kolejny „wielki” powrót? Olofmeister wystąpi z FaZe Clan w czasie ELEAGUE CS:GO Premier!

Ntg0my5qjz1ibnvjtv49mhbayw5feio6suahvkywescxvs4qvb06mqzdkatqgwfhbgn8twmveddebi5jai5 yfmjeeebqma f1c

Pod koniec maja esportowy świat obiegła długo wyczekiwana informacja o tym, że jeden z najwybitniejszych zawodników profesjonalnej sceny CS:GO - Olof „olofmeister” Kajbjer po niespełna dwumiesięcznej przerwie powraca do aktywnej gry w FaZe Clan.

Tym samym z miejscem w FaZe Clan pożegnał się Richard „Xizt” Landström, który od kwietnia pełnił funkcję zmiennika w drużynie, gdzie przez ten krótki okres zdołał zwyciężyć wspólnie z zespołem w czasie Intel Extreme Masters Sydney 2018. Po zakończeniu przygody z FaZe Clan, Xizt trafił oficjalnie do Fnatic, gdzie gra do dziś.

Niestety jak się okazało, radość fanów FaZe była przedwczesna, bo kilka dni po „powrocie”, olofmeister ogłosił, że... nie jest jeszcze gotowy, aby grać na najwyższym poziomie i ponownie wycofał się on chwilowo w cień. Wtedy też jego zespół miał lekki problem ze znalezieniem idealnego zmiennika na okres nieobecności szweda.


ZOBACZ TEŻ: Na ratunek drużynie: Kubik zostaje nowym analitykiem w Virtus.Pro!


Na szczęście „na ratunek” przyszedł Jorgen „cromen” Robertsen, który okazał się nadwyraz utalentowanym zawodnikiem, dzięki któremu zespół triumfował w ostatnim czasie podczas ESL One Belo Horizonte. Zwycięstwo FaZe na tym turnieju poniekąd zaskoczyło wszystkich, bo nikt nie spodziewał się, że Robertsen tak szybko zaaklimatyzuje się w nowym zespole.

Natomiast wczoraj obiegła nas informacja o tym, że olofmeister planuje kolejny „spektakularny” powrót do gry i wspólnie ze swoim zespołem wystąpi w czasie nadchodzącego turnieju ELEAGUE CS:GO Premier. Tym samym 26-latek po raz pierwszy od ponad trzech miesięcy wystąpi na tak dużej imprezie, gdzie wspólnie z zespołem będzie chciał powalczyć o zwycięstwo.

Pozostaje zadać pytanie, czy po takiej przerwie olofmeister jest w ogóle gotowy, aby znowu grać na najwyższym poziomie i być tym zawodnikiem, który będzie zapewniał swojemu zespołowi zwycięstwa. O tym przekonamy się już w najbliższym czasie.

Warto również dodać, że organizacja trochę w tajemniczy sposób wypowiada się o szwedzie. Wiemy, że wystąpi on na ELEAGUE, jednak nie otrzymaliśmy żadnego potwierdzenia, czy po imprezie także będzie występował w zespole. Jakiś czas temu pojawiły się plotki, mówiące o tym, że organizacja rozpoczęła poszukiwania zastępcy olofa, który związałby się z drużyną na stałe.

 

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  The Challenge Cup Season 3
  06:00
  iG Vitality
  vs
  MAX
  Cs
  ESL Pro League Season 9 China Closed Qualifier
  12:00
  5POWER
  vs
  Storm Rider
  Cs
  ESL Pro League
  Trwa
  AGO GAMING
  vs
  Team LDLC
  Sc
  Blazing Series May S1
  Trwa
  MacSed
  vs
  INnoVation
  Cs
  GG.BET Sydney Invitational
  19:15
  forZe
  vs
  Movistar Riders

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki