Kto z kim i kiedy? Znamy harmonogram play-offów pierwszego sezonu Ultraligi

T71mfv5kpzsjaxotzz4w7yzsbg4qycgm

Wczoraj zakończyły się ostatnie pojedynki w ramach fazy zasadniczej pierwszego sezonu Ultraligi. Stąd też dziś prezentujemy podsumowanie pierwszej fazy rozgrywek, a także harmonogram fazy play-off, która wystartuje już w najbliższy wtorek.

Zdecydowanie miniony dzień ułożył się rewelacyjnie dla zawodników Actina PACT, którzy po bardzo ciekawej potyczce pokonali Wisłę Płock, odbierając szansę Esports Academy na awans do fazy play-off. Co więcej, Dawidsonek i spółka nie tylko zapewnili sobie awans do fazy pucharowej, ale także zaliczyli awans na piąte miejsce w tabeli.

Jeżeli chodzi o relegacje, to we wczorajszych starciu w tiebreakerze Indictive Esports pokonało Esports Academy, tym samym zyskując awans na siódme miejsce, co pozwolili tej formacji na wybór przeciwnika w turnieju promocyjnym do drugiego sezonu Ultraligi.

A teraz czas na play-offy. Te jak wcześniej wspomniałem, wystartują już we wtorek i zainauguruje je Illuminar Gaming, które podejmie Wisłę Płock. Natomiast dzień później czekać nas będzie niezwykle interesujące starcie pomiędzy dwoma sensacjami pierwszego sezonu - Actiną PACT i PRIDE. Tydzień później, bo 20 marca o bezpośredni awans do wielkiego finału zagrają ze sobą zdobywcy pierwszego i drugiego miejsca w fazie zasadniczej, czyli Rogue Esports Club i Devils.one.

Wykorzystane grafiki pochodzą z oficjalnego twittera Ultraligi*

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  Asia DOTA2 Master League Season 2
  Trwa
  MidOpen
  vs
  EHOME.Immortal
  Cs
  StarSeries i-League Season 8
  Trwa
  North
  vs
  MIBR
  Cs
  StarSeries i-League Season 8
  Trwa
  fnatic
  vs
  mousesports
  Dota
  2019 ESL One Hamburg
  Trwa
  Alliance
  vs
  ViCi Gaming
  Dota
  2019 ESL One Hamburg
  Trwa
  Vikin.gg
  vs
  Virtus.pro

Dodaj nas

Kalendarz