Które postacie otrzymają Mistrzowskie skórki? Zobacz odpowiedzi graczy Invictus Gaming!

Invictus gaming

Mistrzostwa Świata Worlds 2018 to już historia - ochłonęliście? Bo ja zdecydowanie, choć porażka Fnatic wciąż sprawia, że na mojej twarzy pojawia się smutek, to trzeba z tym żyć i wierzyć, że to jeszcze nie ostatnie słowo europejskich formacji. Ale zostawiamy to w tyle i skupiamy się na czyms przyjemniejszym.

Dlatego dziś wspomnę o czymś innym, czymś, co może choć trochę poprawi humory tym, którzy jeszcze nie mogą znieść porażki Rekklesa i spółki. Mistrzowie Świata - panowie z Invictus Gaming oficjalnie wybrali postacie, do których powstaną „Mistrzowskie Skórki".

W czasie oficjalnej konferencji prasowej po zakończeniu mistrzostw z ust jednego z dziennikarzy przebywających na sali padło pytanie dotyczące skinów. Wspomniany reporter zapytał, jakie postacie wybiorą świeżo upieczeni mistrzowie. Co ciekawe, dwójka z zawodników nie mogła się zdecydować, więc na ich ostateczna decyzję przyjdzie jeszcze trochę poczekać.

Przejdźmy jednak od konkretów - Gao „Ning” Zhen-Ning stwierdził, że jego wybór padnie na jedną z nowszych postaci, czyli Camille, z kolei duet na dolnej linii, czyli Yu „JackeyLove” Wen-Bo oraz Wang „Baolan” Liu-Yi postawią na Rakana i Kai'Se. Natomiast Lee „Duke” Ho-Seong zdecydował, że jego wyborem będzie Irelia.

Niestety tak zdecydowanych i jasnych decyzji nie był w stanie podjąć Song „Rookie” Eui-Jin, który stwierdził, że w odpowiednim czasie wybierze pomiędzy Akali, a LeBlanc. Podobnie sprawa wygląda w przypadku Kang „TheShy” Seung-Loka, który stoczy wewnętrzny pojedynek w swojej głowie, na którą postać powinien się zdecydować - Fiorę czy Aatroxa.

Warto zaznaczyć, że pięciu z sześciu bohaterów wybranych przez zawodników Invictus Gaming nie posiada jeszcze skórek Mistrzowskich, więc na pewno będzie to nie lada gratka dla kolekcjonerów. WIęcej szczegółów, a także oficjalne decyzje pozostałej dwójki zawodników mamy poznać w przeciągu najbliższych miesięcy.

fot. Riot Games

0 komentarzy