Kwalifikacje do Minora EU: MIKSTURA odpada, Kinguin dalej walczy!

Taz kinguin eslmp2 730x380

Mamy dwie wiadomości - jedną dobrą, a drugą złą - Team Kinguin eliminuje z kwalifikacji do Minora EU Sprout, tym samym znacząco zwiększając swoje szanse na awans na katowicki turniej. Drugą, tą gorszą wiadomością jest fakt, że MIKSTURA uległa w walce Fragsters i podobnie jak Sprout pożegnała się z kwalifikacjami.

Team Kinguin 2:0 Sprout

TaZ i spółka swoją walkę ze Sprout rozpoczęli od mapy Nuke, gdzie rozpoczynali po stronie broniącej. Od początku obserwowaliśmy dość ciekawą walkę, którą momentami wyraźnie dominował polski zespół, wygrywając ostatecznie w pierwszej połowie 9:6. Po zmianie stron Kinguin pokazało się z jeszcze lepszej strony, wygrywając 7:3 (16:9).

Drugą mapą tego starcia był Train, tutaj Pingwiny rozpoczęły od strony atakującej i po raz kolejny zaskakiwały swoją dyspozycją. Pierwszą połowę wygrało Kinguin i to dość wyraźnie, bo wynikiem 10:5. Po zmianie stron sytuacja nieco się pogorszyła - rywal polaków zaczął wygrywać coraz to więcej rund, jednak na szczęście Kinguin dalej miało coś do powiedzenia i po kilku rundach pełnych kłopotów, udało im się wygrać 16:12.

Fragsters 2:0 MIKSTURA

Niestety tak dobrej dyspozycji nie mieli zawodnicy MIKSTURY, którzy dość niespodziewanie przegrali z Fragsters. Pierwszą mapą tego spotkania był Train, gdzie Fragster rozpoczynało po stronie atakującej i kompletnie zmiażdżyło zawodników MIKSTURY, wygrywając 12:3. Po zmianie stron rolę się odwróciły, a przynajmniej tak się wydawało, bo MIKSTURA zaczęła być siłą dominującą, niestety kilka błędów sprawiło, że Fragsters było w stanie wyszarpać cztery rundy i ostatecznie wygrać starcie 16:13.

Jeszcze bliżej zwycięstwa byli zawodnicy MIKSTURY na mapie Nuke. Tutaj to oni zaczęli grę od strony broniącej, gdzie poszło im całkiem nieźle, albowiem pierwsza część spotkania wygrali 10:5. Niestety po zmianie stron sielanka dobiegła końca i po raz kolejny Fragsters zdeklasowało polski zespół, wygrywając 11:4 (16:14).

fot. ESL

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  Asia DOTA2 Master League Season 2
  Trwa
  MidOpen
  vs
  EHOME.Immortal
  Cs
  StarSeries i-League Season 8
  Trwa
  North
  vs
  MIBR
  Cs
  StarSeries i-League Season 8
  Trwa
  fnatic
  vs
  mousesports
  Dota
  2019 ESL One Hamburg
  Trwa
  Alliance
  vs
  ViCi Gaming
  Dota
  2019 ESL One Hamburg
  Trwa
  Vikin.gg
  vs
  Virtus.pro

Dodaj nas

Kalendarz