Kwietniowy przegląd amatorskich LAN-ów w Polsce 2019

Przeglad lanow esportivo

Amatorskie turnieje e-sportowe dla każdego. W kwietniu ich nie zbraknie. Za oknami słoneczko świeci coraz jaśniej, lato jest coraz bliżej, a i lokalnych turniejów dla e-sportowych świrów coraz więcej.

W kwietniu faktycznie czuć, że jest już po co wychodzić z domu. Pogoda może być zdradliwa, ale w razie nieprzychylnych zjawisk zawsze można się skryć w miejscowych lokalach. W wielu miejscach w całej Polsce organizowane są mniejsze i większe turnieje, w których można pokazać swoje umiejętności, przy okazji zgarniając interesujące nagrody. Na najlepszych czekają duże imprezy, takie jak Wołów Nerd Festival, które zapraszają fanów rywalizacji na "dowolnym stopniu wtajemniczenia". Odbędzie się tam szereg turniejów w różne tytuły, będą pokazy cosplayowe, a nawet warsztaty malowania figurek dla amatorów figurkowych gier bitewnych. Z dużym rozmachem odbędą się też szkolne turnieje, takie jak Mechanik Esport CUP 2019 oraz druga edycja Lotnik Cup.

Kwiecień 2019 przyniesie niejeden turniej gier komputerowych. Oprócz tych większych imprez w lokalach, pubach i bibliotekach, odbywają się być może równie emocjonujące turnieje w nieco mniejszej skali. A będzie grane mnóstwo tytułów. W kwietniu odbędą się turnieje tych najpopularniejszych gier, takich jak  League of Legends, CS:GO, Hearthstone, FIFA 19 czy PES, ale także tych, które nie robią tak wielkiego zamieszania na profesjonalnej scenie e-sportowej. Mowa o grach, takich jak Gwint, Smash On!, Tekken, a nawet Minecraft i Pokemon GO! Każdy znajdzie coś dla siebie.

Zaglądajcie często do naszego kalendarza, aby zawsze być na bieżąco!

W naszym kalendarzu znajdziecie wszystkie imprezy, które zostały dodane przez nas i przez was. Za pomocą funkcji "Dodaj Wydarzenie" możecie dodawać własne wpisy, które po sprawdzeniu przez nas zostaną opublikowane na naszej stronie. Jeżeli w waszej okolicy dzieje się coś ciekawego lub sami jesteście organizatorami turnieju bądź imprezy związanej z naszymi ulubionymi grami, śmiało dodawajcie ją na Esportivo. Niech wiedzą!

0 komentarzy