League of Legends: Czeka nas rework Aatroxa?

Rework

"League of Legends" nie trzeba nikomu przedstawiać. W końcu to najpopularniejsza gra MOBA na świecie, skupiająca wokół siebie rzesze oddanych fanów oraz profesjonalnych graczy walczących o wysokie sumy na turniejach oglądanych przez miliony osób jednocześnie.

Jak w każdej produkcji tego typu, dość często dostajemy zmiany w obrażeniach, a czasem nawet całkowite przeróbki umiejętności niektórych dostępnych bohaterów, którzy z różnych względów nie wspasowują się już dobrze w obecną metę. Wystarczy przypomnieć Siona, będącego od jakiegoś czasu zupełnie inną postacią.

Teraz jednak czeka nas coś naprawdę dziwnego. Tak zwany "rework" otrzyma bowiem... Aatrox. Champion ten trafił na pole bitwy dokładnie 13 czerwca 2013 roku i od tej pory, co trzeba przyznać, nie cieszył się dużym uznaniem. Mimo wielu wysiłków graczy, próbujących gry nim na przeróżnych pozycjach i rolach, nie sprawdzał się tak dobrze jak pozostali bohaterowie nawet pomimo ciekawego zestawu umiejętnosci umożliwiającemu mu długie przeżycie na linii lub agresywne nacieranie na wroga, w zależności od sytuacji na mapie. 

Pewne więc było, że RIOT Games nie zostawi tak tego w spokoju, chociaż wielu myślało pewnie o buffach (ze względu na stosunkowo młody wiek herosa), firma dała nam dzisiaj jasno do zrozumienia, że szykuje się coś o wiele większego. Na oficjalnym kanale YouTube "LoLa" ukazał się krótki (zaledwie minutowy) filmik zwiastujący zmiany u Ostrza Darkinów. 

Co sądzicie o tej sytuacji? Koniecznie podzielcie się swoim zdaniem w komentarzu! 

Klik: TUTAJ.

0 komentarzy

Mecze

 • Cs
  United Masters League
  Trwa
  expert
  vs
  AGO
  Cs
  Pixel.bet Brawl: Nordic vs. Europe
  17:00
  x-kom
  vs
  NoChance
  Cs
  United Masters League
  17:00
  3DMAX
  vs
  LDLC
  Leagueoflegends
  2019 LoL Twitch Rivals
  19:00
  Fortnite Flossers
  vs
  For Fun Feeders
  Leagueoflegends
  2019 LoL Twitch Rivals
  19:00
  EZ Clap
  vs
  Swaglord Mastermind Alpha Genius Champions of the

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki