League of Legends: Czeka nas rework Aatroxa?

Rework

"League of Legends" nie trzeba nikomu przedstawiać. W końcu to najpopularniejsza gra MOBA na świecie, skupiająca wokół siebie rzesze oddanych fanów oraz profesjonalnych graczy walczących o wysokie sumy na turniejach oglądanych przez miliony osób jednocześnie.

Jak w każdej produkcji tego typu, dość często dostajemy zmiany w obrażeniach, a czasem nawet całkowite przeróbki umiejętności niektórych dostępnych bohaterów, którzy z różnych względów nie wspasowują się już dobrze w obecną metę. Wystarczy przypomnieć Siona, będącego od jakiegoś czasu zupełnie inną postacią.

Teraz jednak czeka nas coś naprawdę dziwnego. Tak zwany "rework" otrzyma bowiem... Aatrox. Champion ten trafił na pole bitwy dokładnie 13 czerwca 2013 roku i od tej pory, co trzeba przyznać, nie cieszył się dużym uznaniem. Mimo wielu wysiłków graczy, próbujących gry nim na przeróżnych pozycjach i rolach, nie sprawdzał się tak dobrze jak pozostali bohaterowie nawet pomimo ciekawego zestawu umiejętnosci umożliwiającemu mu długie przeżycie na linii lub agresywne nacieranie na wroga, w zależności od sytuacji na mapie. 

Pewne więc było, że RIOT Games nie zostawi tak tego w spokoju, chociaż wielu myślało pewnie o buffach (ze względu na stosunkowo młody wiek herosa), firma dała nam dzisiaj jasno do zrozumienia, że szykuje się coś o wiele większego. Na oficjalnym kanale YouTube "LoLa" ukazał się krótki (zaledwie minutowy) filmik zwiastujący zmiany u Ostrza Darkinów. 

Co sądzicie o tej sytuacji? Koniecznie podzielcie się swoim zdaniem w komentarzu! 

Klik: TUTAJ.

0 komentarzy

Mecze

 • Sc
  2018 Global StarCraft II League S3
  12:30
  TBD
  vs
  TBD
  Cs
  Israel eSports Championship 2018
  Trwa
  Aequus Club
  vs
  NOM
  Cs
  GG.BET Summer CIS
  Trwa
  Unique
  vs
  GoodJob
  Cs
  Thunderpick Invitational #3
  Trwa
  warmup
  vs
  Syman
  Cs
  Stream.me CIS Challenger League #2
  Trwa
  DreamEaters
  vs
  Quantum Bellator Fire

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki