LEC: Excel Esports ulega Misfits Gaming po 40-minutowej batalii

32011303947 9c3c88bd89 k

Tak szalonego, chaotycznego i kompletnie niestabilnego spotkania jeszcze w tym sezonie nie wiedzieliśmy. Za nami starcie pomiędzy Misfits Gaming a Excel Esports, które po ponad 40-minutowej batalii wygrała druzyna Febivena.

To starcie było zdecydowanie pełne akcji, ta zaczęła się już w pierwszej minucie, kiedy Excel przelało pierwszą krew. W jedenastej minucie oba zespoły starły się na Heraldzie, gdzie Excel zdobyło kolejne dwa zabójstwa. Przed wybiciem dwudziestej minuty Febiven i spółka zaczęli odrabiać straty, zdobywając w sumie trzy eliminacje.W 22. minucie doszło do kolejnej walki drużynowej, którą w pięknym stylu wygrało Misfits, eliminując cały wrogi zespół.

Zwrot akcji miał miejsce cztery minuty później - Excel zgładziło czterech graczy Misfits, a na dodatek zdobyło Barona. W 31. minucie Special i spółka wkroczyli do bazy wroga, zgarniając inhibitor. Jednak zaraz po ich wyjściu to Misfits potajemnie ruszyło na Barona, skradając fioletowe wzmocnienie. W 39. minucie doszło do ostatniego pojedynku w tym starciu, które wygrali zawodnicy Misfits.

fot. LoL Esports

0 komentarzy

Mecze

 • Cs
  Brasileirão Season 1
  01:30
  paiN
  vs
  Isurus
  Cs
  ESEA MDL Season 32 North America
  02:00
  Mythic
  vs
  Monstars
  Cs
  ESEA MDL Season 32 North America
  03:00
  TeamOne
  vs
  Divine
  Cs
  ESEA MDL Season 32 North America
  03:00
  Mythic
  vs
  Just Swing
  Cs
  ESEA MDL Season 32 North America
  03:00
  Hentai Hooligans
  vs
  Ascent

Dodaj nas

Kalendarz