LEC: Fnatic w pięknym stylu detronizuje Origen!

46978365502 37475537c4 k

Ostatnie spotkanie w ramach dzisiejszego dnia dobiegło końca. Origen jako jedyny zespół w europie pokonało G2 Esports, jednak tym razem Nukeduck i spółka nie podołali i zostali całkowicie zmiażdżeni przez zawodników Fnatic.

Fnatic genialnie rozpoczęło to spotkanie, najpierw zdobywając pierwszą krew na dolnej linii, a następnie powiększając swoją przewagę za sprawą eliminacji dwóch graczy Origen w szóstej minucie gry. Do dziesiątej minuty Fnatic zdobyło kolejne cztery zabójstwa. Szczególnie w tym spotkaniu błyszczał Rekkles, który całkowicie miażdżył graczy Origen.

Do 13. minuty Fnatic prowadziło 12:3, mając o prawie sześć tysięcy sztuk złota więcej, co było jednoznaczne z tym że Origen nie miało już szans nic w tym spotkaniu zrobić. O tym przekonywaliśmy się w kolejnych minutach, kiedy to Fnatic wręcz bawiło się swoją ofiarą niczym kot myszą.

W 21. minucie Origen ukradło Barona Fnatic, na chwilę pobudzając zmysły publiki. Ten sukces Origen został jednak okupiony stratą czterech graczy, a także ostatniej wewnętrznej wieży. W 27. minucie Fnatic zdobyło ACE'a, kończąc to spotkanie wynikiem 23:3.

fot. LoL Esports

0 komentarzy