LEC: Profit domyka skład Rogue, Caedrel trzecim zawodnikiem exceL

5a9f1ec4c9c15a1850000019

Powoli gorączka transferowa na europejskiej scenie dobiega końca. Z dnia na dzień pojawia się coraz więcej potwierdzeń kolejnych to zawodników. Nie inaczej jest dzisiaj, gdzie dwie niewiadome zostały rozwiązane.

Pierwszą ze wspomnianych niewiadomych była przyszłość Kima „Profita” Jun-Hyunga, czyli byłego już zawodnika Team ROCCAT. Wczoraj oficjalnie Rogue potwierdziło, że Koreańczyk dopełni skład tej formacji w sezonie 2019.

Tym samym Profit będzie występować w jednej drużynie razem z Mateuszem „Kikisem” Szkudlarkiem, Chresem „Sencuxem” Laursenem, Martinem „HeaQiem” Kordmaanem oraz Kimem „Wadidem” Bae-in. Zdecydowanie można powiedzieć, że na papierze będzie to jedna z najsilniejszych ekip, jakie pojawią się w przyszłorocznych rozgrywkach.

Natomiast drugim zawodnikiem, którego przyszłość poznaliśmy, jest Marc „Caedrel” Lamont, czyli dotychczas byłego zawodniak H2K Gaming, czyli formacji, która podobnie jak ROCCAT pożegnała się na dobre z rozgrywkami LEC.

Omawiany gracz został potwierdzonym nowym zawodnikiem debiutującego na scenie League of Legends - eceL Gaming. Tym samym Caedrel dołączył do Jespera „Jeskla” Klarina Strömberga oraz Raymonda „kaSinga” Tsanga. Pozostałą dwójkę zawodników oraz trenera, którzy domnkną skład exceL poznać mamy w przeciągu najbliższych tygodni.

fot. LoL Esports/Riot Games

0 komentarzy

Mecze

 • Cs
  StarSeries i-League Season 7 North America Qualifier
  Trwa
  eUnited
  vs
  Rogue
  Dota
  2018 World Electronic Sports Games
  Trwa
  TBD
  vs
  TNC
  Overwatch
  2018 Overwatch Contenders KR Season 3
  05:00
  MVP Space
  vs
  O2 Team
  Overwatch
  2018 LanStory Cup Hangzhou
  06:00
  Flag Gaming
  vs
  T1w
  Overwatch
  2018 Overwatch Contenders KR Season 3
  07:00
  GC Busan Wave
  vs
  Element Mystic

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki