LEC: Profit domyka skład Rogue, Caedrel trzecim zawodnikiem exceL

5a9f1ec4c9c15a1850000019

Powoli gorączka transferowa na europejskiej scenie dobiega końca. Z dnia na dzień pojawia się coraz więcej potwierdzeń kolejnych to zawodników. Nie inaczej jest dzisiaj, gdzie dwie niewiadome zostały rozwiązane.

Pierwszą ze wspomnianych niewiadomych była przyszłość Kima „Profita” Jun-Hyunga, czyli byłego już zawodnika Team ROCCAT. Wczoraj oficjalnie Rogue potwierdziło, że Koreańczyk dopełni skład tej formacji w sezonie 2019.

Tym samym Profit będzie występować w jednej drużynie razem z Mateuszem „Kikisem” Szkudlarkiem, Chresem „Sencuxem” Laursenem, Martinem „HeaQiem” Kordmaanem oraz Kimem „Wadidem” Bae-in. Zdecydowanie można powiedzieć, że na papierze będzie to jedna z najsilniejszych ekip, jakie pojawią się w przyszłorocznych rozgrywkach.

Natomiast drugim zawodnikiem, którego przyszłość poznaliśmy, jest Marc „Caedrel” Lamont, czyli dotychczas byłego zawodniak H2K Gaming, czyli formacji, która podobnie jak ROCCAT pożegnała się na dobre z rozgrywkami LEC.

Omawiany gracz został potwierdzonym nowym zawodnikiem debiutującego na scenie League of Legends - eceL Gaming. Tym samym Caedrel dołączył do Jespera „Jeskla” Klarina Strömberga oraz Raymonda „kaSinga” Tsanga. Pozostałą dwójkę zawodników oraz trenera, którzy domnkną skład exceL poznać mamy w przeciągu najbliższych tygodni.

fot. LoL Esports/Riot Games

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  North American Dota Challengers League Season 3
  Trwa
  raw
  vs
  tryharddota
  Cs
  Bets.net Challenger Series
  Trwa
  abv
  vs
  Elements Pro Gaming
  Leagueoflegends
  League of Legends Japan League
  Trwa
  DetonatioN FocusMe
  vs
  7th heaven
  Dota
  North American Dota Challengers League Season 3
  Trwa
  tryharddota
  vs
  abc123
  Leagueoflegends
  2019 LoL Japan League Spring
  06:00
  Rascal Jester
  vs
  Burning Core

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki