LEC: SK Gaming odbiera zwycięstwo z rąk Rogue!

32088941417 3e1451edd8 k

Drmat Rogue trwa w najlepsze - zespół Mateusza "Kikisa" Szkudlarka ponosi dotkliwą porażkę w ostatnim tygodniu fazy zasadniczej LEC. Rogue było o krok od zwycięstwa, pewnie dominując SK Gaming. Jak się jednak okazało Oskar „Selfmade” Boderek i spółka mieli asa w rękawie, który ostatecznie zapewnił SK zwycięstwo.

Kikis nie zaczął najlepiej, oddając pierwszą krew na konto rywala. Polski jungler zrehabilitował się przy okazji pierwszej walki drużynowej w 11. minucie, kiedy dzięki jego dobrej dyspozycji Rogue zdobyło cztery eliminacje. Starcie to pozwoliło Rogue przejąć inicjatywę i dominować w kolejnych minutach. SK nieco odrobiło straty wraz z początkiem późnej fazy rozgrywki, coraz bardziej zagrażając Rogue.

W 36. minucie przewaga Rogue przepadła za sprawą olbrzymiej mocy Tristany, Nie dość, że SK Gaming wyrównało stan zabójstw, to formacja Selfmade'a była w stanie zgarnąć Barona. Gigantyczne obrażenia Crownshota, a także fioletowe wzmocnienie sprawiły, że w zasadzie finalizacja tego spotkania była tylko formalnością dla zawodników SK Gaming.

fot. LoL Esports

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  Asia DOTA2 Master League Season 2
  Trwa
  MidOpen
  vs
  EHOME.Immortal
  Dota
  Elite Cup
  Trwa
  Fire Phoenix
  vs
  Black Knight
  Cs
  ESEA
  Trwa
  Spirit
  vs
  Windigo Gaming
  Cs
  StarSeries i-League Season 8
  Trwa
  Invictus Gaming
  vs
  mousesports
  Cs
  StarSeries i-League Season 8
  Trwa
  Imperial
  vs
  MIBR

Dodaj nas

Kalendarz