LEC: SK Gaming odbiera zwycięstwo z rąk Rogue!

32088941417 3e1451edd8 k

Drmat Rogue trwa w najlepsze - zespół Mateusza "Kikisa" Szkudlarka ponosi dotkliwą porażkę w ostatnim tygodniu fazy zasadniczej LEC. Rogue było o krok od zwycięstwa, pewnie dominując SK Gaming. Jak się jednak okazało Oskar „Selfmade” Boderek i spółka mieli asa w rękawie, który ostatecznie zapewnił SK zwycięstwo.

Kikis nie zaczął najlepiej, oddając pierwszą krew na konto rywala. Polski jungler zrehabilitował się przy okazji pierwszej walki drużynowej w 11. minucie, kiedy dzięki jego dobrej dyspozycji Rogue zdobyło cztery eliminacje. Starcie to pozwoliło Rogue przejąć inicjatywę i dominować w kolejnych minutach. SK nieco odrobiło straty wraz z początkiem późnej fazy rozgrywki, coraz bardziej zagrażając Rogue.

W 36. minucie przewaga Rogue przepadła za sprawą olbrzymiej mocy Tristany, Nie dość, że SK Gaming wyrównało stan zabójstw, to formacja Selfmade'a była w stanie zgarnąć Barona. Gigantyczne obrażenia Crownshota, a także fioletowe wzmocnienie sprawiły, że w zasadzie finalizacja tego spotkania była tylko formalnością dla zawodników SK Gaming.

fot. LoL Esports

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  DreamLeague Season 11
  Trwa
  Virtus.pro
  vs
  Chaos Esports Club
  Cs
  LOOT.BET Season 1
  Trwa
  NoChance
  vs
  Winstrike
  Leagueoflegends
  2019 La Ligue Francaise Spring
  19:00
  Misfits Premier
  vs
  GamersOrigin
  Cs
  ECS Season 7 Europe Week 2
  20:00
  North
  vs
  AVANGAR
  Leagueoflegends
  2019 La Ligue Francaise Spring
  21:00
  Vitality Bee
  vs
  LDLC

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki