Letnie European Masters w League of Legends w Polsce

3ec750b6f3f668769f69ddb7696bb5aa 6e66843b0f57417227ec17805fd21632

Na European Masters 20 najlepszych regionalnych drużyn z całej Europy będzie walczyło o dominację na kontynencie i część puli nagród o wartości 150 tysięcy euro.

Przygotujcie się na następną rundę pełną narodowej dumy, niespodzianek i interesujących docinek, ponieważ European Masters wraca tego września. Drużyny z całej Europy wybiorą się do katowickiej ESL Areny w Polsce, by walczyć o możliwość udowodnienia tego, który region jest najlepszy. Będą się bić również o tytuł zwycięzców European Masters oraz część puli nagród o wartości 150 tysięcy euro.

Riot Games wciąż rozwija regionalny system w Europie, nawiązując współpracę partnerską z różnymi organizatorami turniejów, którzy zapewniają lokalnie adekwatne wydarzenia e-sportowe na wszystkich zakątkach kontynentu.

Dzięki nowym ELR-om, każdy europejski zawodnik ma teraz dostęp do lokalnych zawodów zapewniających miejsce na European Masters. W wyniku czego nie przyznawane są już miejsca za wygrywanie otwartych turniejów kwalifikacyjnych, a European Masters jest w pełni regionalnym, opartym na ELR-ach wydarzeniem. Te zmiany i obecność większej liczby ELR-ów niż dotychczas sprawiają, że format EM również musi przejść przemianę.

Teraz najlepsze drużyny reprezentujące każdy z 13 regionów zostaną bezpośrednio zakwalifikowane do fazy grupowej, a runda wstępna posłuży za drugą szansę, aby dostać się na EM. Zobaczymy tam zespoły, które zdobyły srebrny medal w niektórych ELR-ach.


RUNDA WSTĘPNA

European Masters zacznie się od rundy wstępnej 10 września. Drużyny, które zajęły drugie miejsce w swoich Europejskich Ligach Regionalnych, powalczą wtedy w formacie każdy z każdym o jedno z trzech miejsc w fazie grupowej.


FAZA GRUPOWA

Do trzech drużyn, które zakwalifikowały się podczas rundy wstępnej, dołączy trzynaście zwycięzców każdej z Europejskich Lig Regionalnych. Te 16 drużyn zostanie podzielone na cztery grupy po cztery drużyny i wezmą one udział w turnieju w formacie każdy z każdym, by zobaczyć, które osiem zespołów przejdzie do fazy pucharowej.


FAZA PUCHAROWA I FINAŁY

8 drużyn biorących udział w fazie pucharowej stoczy bój w drabince pojedynczej eliminacji, a najlepsza czwórka trafi do Katowic w Polsce na finały na żywo, które odbędą się 29 i 30 września.


HARMONOGRAM

 • Od 10 do 13 września: Runda wstępna
 • Od 17 do 20 września: Faza grupowa
 • Od 22 do 23 września: Faza pucharowa
 • 29 września: Półfinały
 • 30 września: Finał

Fot.: League of Legends Esports

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  Dota2 Rainbow Cup
  13:55
  Team Edition
  vs
  room310
  Leagueoflegends
  2019 LVP SuperLiga Orange Spring
  19:00
  x6tence
  vs
  Splyce Vipers
  Leagueoflegends
  2019 LVP SuperLiga Orange Spring
  20:00
  Vodafone Giants.Spain
  vs
  Penguins
  Cs
  ECS Season 7 Europe Week 2
  20:00
  LDLC
  vs
  Vitality
  Cs
  ECS Season 7 Europe Week 2
  20:30
  mousesports
  vs
  fnatic

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki