Mal'Ganis, Władca Nathrezimów, to wysysający życie wojownik, który zmierza do HotS-a

Malganis card header

Nie jest już żadną tajemnicą, że kolejny bohater, który trafi do Heroes of the Storm, pochodzi z uniwersum Warcraft. Niemniej gracze wznieśli okrzyki radości, bowiem do nexusa zawita nie kto inny, jak sam Władca Nathrezimów – Mal’Ganis.

To długo wyczekiwany heros, który miał ogromny wkład w wydarzenia fabularne Warcrafta 3. Zwłaszcza, jeśli chodzi o historię Arthasa.

„Mal'Ganis został wybrany ze względu na swój spryt, przebiegłość i zdolność manipulowania umysłami śmiertelników, by zdeprawować księcia Arthasa Menethila i sprawić, by ten oddał się na służbę Królowi Liszowi. Mal'Ganis pokierował przebiegiem wydarzeń tak, by doprowadzić do masakry ludności w Stratholmie, a w końcu poległ z ręki Arthasa na rozkaz samego Króla Lisza. Demony nie tak łatwo jest jednak zgładzić...”

Jeśli chodzi o jego umiejętności, to są iście wampiryczne:

 • Wampiryczny Dotyk (cecha) - Mal'Ganis odzyskuje w postaci zdrowia równowartość 45% obrażeń zadanych wrogim bohaterom oraz 15% obrażeń zadanych celom niebędącym bohaterami.
 • Szpony Spaczenia (Q) - Mal'Ganis wykonuje gwałtowne ciosy szponami w wybranym kierunku i zadaje przeciwnikom 78 pkt. obrażeń. Aktywujcie ponownie, aby Mal'Ganis zaatakował dodatkowo do 2 razy. Trzeci cios ogłusza przeciwników na 0,75 sek.
 • Nekrotyczne Objęcia (W) - Mal'Ganis bezcześci powietrze wokół siebie i zadaje pobliskim przeciwnikom 119 pkt. obrażeń, a także zyskuje 25 pkt. pancerza na 3 sek.
 • Skrzydła Nocy (E) - Po upływie 0,75 sek. Mal'Ganis zyskuje premię 50% do szybkości ruchu na 2 sek. W czasie działania Skrzydeł Nocy Mal'Ganis może przenikać przez wrogich bohaterów i usypiać ich na 2,5 sek.

Zdolności bohaterskie:

 • Rój Ścierwojadów (R) - Po upływie 1 sek. Mal'Ganis przemienia się w chmarę nietoperzy z niewrażliwością na 3 sek. Nietoperze zadają przeciwnikom 74 pkt. obrażeń na sekundę. Wampiryczny Dotyk leczy, przywracając w postaci zdrowia równowartość 100% obrażeń zadanych bohaterom przez Rój Ścierwojadów.
 • Mroczna Wymiana (R) - Mal'Ganis podtrzymuje zdolność na wrogim bohaterze przez 0,75 sek., a następnie zamienia się z nim wartością procentową zdrowia w ciągu 3 sek.

Mal’Ganis jest już dostępny na serwerach testowych gry. Oficjalnie w Heroes of the Storm powinien pojawić się w okolicach 17 października. Wraz z nim otrzymamy kilka nowych przedmiotów kosmetycznych oraz drobniejszych zmian.

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  2019 Asia Pro League S2
  08:00
  FGB Gaming
  vs
  StarLucK
  Dota
  2019 Asia Pro League S2
  10:00
  496
  vs
  Neon
  Cs
  ESEA MDL Season 30 Australia
  Trwa
  AVANT
  vs
  PopoutBoyz
  Leagueoflegends
  2019 LoL Pro League Spring
  Trwa
  WE
  vs
  FunPlus Phoenix
  Leagueoflegends
  2019 Vietnam Championship Series Spring
  Trwa
  GIGABYTE Marines
  vs
  FTV

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki