Matislaw opuszcza szeregi R-SIXTEAM

Matislaw eslmp 730x380

Ultraliga powraca już na początku stycznia, dlatego też nic dziwnego, że kilka dni po śwętach dochodzą do nas pierwsze informacje dotyczące transferów poszczególnych zawodników. Dziś wieczorem oficjalnie i niespodziewanie R-SIXTEAM poinformowało, że ich szeregi opuszcza jeden z kluczowych zawodników - midlaner Mateusz „Matislaw” Zagórski.

Zagórski dołączył do R6T na początku października, tuż przed rozpoczęciem zmagań w ramach sezonu zerowego Ultraligi. Od samego początku Matislaw nie miał łatwego zadania on i jego koledzy nie radzili sobie najlepiej i w pierwszym etapie rozgrywek jego formacja plasowała się na samym końcu.

Na szczęście sytuacja zmieniła się w czasie drugiego etapu, kiedy to Matislaw i jego koledzy rozpoczęli współpracę z Lucjanem „Shlatanem” Ahmadem. Wtedy też R-SIXTEAM zyskało zupełnie nowe siły i kompletnie zaskakiwało, gwarantując sobie pierwsze miejsce w grupie relegacyjnej.

Następnie R-SIXTEAM zapewniło sobie awans do fazy ćwierćfinałowej, gdzie niestety uległo niespodziewanie Akademii, przegrywając 2:3. Tym samym Matislaw i spółka uplasowali się na 5-6 pozycji.

Teraz drogi midlanera i formacji prowadzonej przez Michała „Avahira” Kudlińskiego rozchodzą się. Na ten moment nie mamy oficjalnego potwierdzenia, jaka przyszłość czeka Matislawa, sporo mówi się w ostatnim czasie o możliwym transferze do Team Kinguin, jednak na potwierdzenie tych spekulacji przyjdzie nam poczekać.

fot. ESL

0 komentarzy