Meble dla esportowców? Tylko w IKEA!

Life at ikea l01

Mam dla Was arcy ciekawą informację. Taką, która zwali Was z nóg i długo nie pozwoli się pozbierać. No dobra, może nieco przesadziłem, ale ja przez dłuższą chwilę nie wierzyłem w to, co przeczytałem.

Ikea nawiązuje współprace z amerykańską firmą Unyq oraz szwedzkim Area Academy.

Brzmi niegroźnie, czyż nie? No to co powiecie na to – efektem tej kolaboracji będą meble przeznaczone dla profesjonalnych graczy. Tak, esportowcy otrzymają swoją własną linię mebli. Mam tylko nadzieję, że poradzą sobie z ich składaniem :).

Area Academy to szwedzka organizacja, tworząca obozy esportowe dla najmłodszych. Pragną pokazywać, że granie na komputerze może przynosić również pozytywne skutki, jak. np. edukacja dzieci. Ikea z kolei twierdzi, że gracze potrzebują wygodnych i ergonomicznych mebli.

Teraz wyobraźcie sobie stworzenie odpowiedniego biurka, które łączy prostotę firmy Ikea, a do tego nowinki technologiczne. Nie mam pojęcia, czy każdy mebel posiadać będzie ledy RGB, ale można się tego spodziewać – przecież każdy, „profesjonalny sprzęt gamingowy” się świeci, prawda?:)

Żarty żartami, ale wejście na rynek esportowy przez takiego kolosa jak Ikea to znak, że granie wkracza na nowy poziom. Nikt bowiem nie inwestowałby czasu w tworzenie mebli dla graczy, gdyby nie dało się na tym zarobić!

Źródłem tych niesamowitych informacji jest Esports Insider.

0 komentarzy

Mecze

 • Sc
  2018 Global StarCraft II League S3
  12:30
  TBD
  vs
  TBD
  Cs
  Israel eSports Championship 2018
  Trwa
  Aequus Club
  vs
  NOM
  Cs
  GG.BET Summer CIS
  Trwa
  Unique
  vs
  GoodJob
  Cs
  Thunderpick Invitational #3
  Trwa
  warmup
  vs
  Syman
  Cs
  Stream.me CIS Challenger League #2
  Trwa
  DreamEaters
  vs
  Quantum Bellator Fire

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki