Mindfreak z nową organizacją. Fnatic z dywizją w Rainbow Six: Siege

Dakmwuzvaaebgk5

Jedna z największych i najpopularniejszych organizacji na świecie - Fnatic, postanowiła powiększyć się o kolejną dywizję. Szwedzka organizacja tym razem postanowiła zakontraktować zespół Rainbow Six: Siege - Mindfreak.

W ostatnich miesiącach RS:S cieszy się stale rosnącą popularnością, co zachęca kolejne organizacje do inwestycji w ten tytuł i pozyskanie swojej własnej drużyny. Produkcja Ubisoftu to bardzo dynamiczny i efektowny tytuł, który według wielu zawodników jest bardzo konkurencyjny dla CS:GO i być może w niedalekiej przyszłości to właśnie ta gra zastąpi miejsce kultowego „Kantera".

Nowa drużyna Fnatic co prawda nie odniosła żadnych większych sukcesów to wciąż jest to zespół z dużym potencjałem, co udowodnili docierając do ćwierćfinałów w czasie Six Invitational, który odbywał się w Montrealu, a także zapewniając sobie awans na 7. Sezon Pro League.

Dołączenie do szwedzkiej organizacji na pewno przyczyni się do polepszenia wyników drużyny, a profesjonalne zaplecze organizacji na pewno ułatwi nie tylko przygotowania na kolejne turnieje ale także zapewni możliwość wyjazdu na większą ilosć imprez.

Nowa drużyna Fnatic prezentuje się następująco:

  • Ethan „RizRaz” Wombwell
  • Daniel „NeophyteR” An
  • Matthew „Acez” McHenry
  • Etienne „Magnet” Rousseau
  • Jason „Lusty” Chen

0 komentarzy