Misfits Gaming z piątym zwycięstwem w LEC po starciu z SK Gaming

32011303947 9c3c88bd89 k

To była niezwykle męcząca gra - w czwartym spotkaniu LEC zmierzyły się ze sobą SK Gaming oraz Misfits Gaming. Po bardzo długiej walce, pełnej błędów z obu stron ostatecznie to właśnie Febiven i spółka mogą odetchnąć z ulgą, za sprawą zdobytego piątego zwycięstwa.

Pierwsza krew trafiła na konto Misfits za sprawą eliminacji Selfmade'a. Na niedomiar złego chwilę później Misfits podbiło stawkę, likwidując Pireana. Ten stan rzeczy pozwolił Misfits na zdobycie Haralda, co tylko pogorszyło sytuację SK we wczesnej fazie gry. Przed 15. minutą Misifts posiadało o ponad dwa tysiące sztuk złota więcej.

W 17. minucie doszło do szalonej potyczki na środku, gdzie obie ekipy wymieniły się trzema zabójstwami. Przed 20. minutą Misifts ponownie uderzyło, eliminując czwórkę graczy SK, a także zabezpieczyło Barona. Z fioletowym wzmocnieniem Misfits zgarnęło kolejne eliminacje na swoje konto, a także zniszczyło kolejne wieże, spychając SK do ich bazy.

W 28. minucie Misfits zdobyło kolejnego Barona, eliminując trójkę graczy SK. Niestety na tym się skończyło, bo SK bardzo dobrze radziło sobie w defensywie, co uniemożliwiło Misfits wykorzystanie potencjału Barona. Dopiero w 33. minucie Misfits zdobyło trzeciego już Barona, a SoAZ w tym czasie wkradł się do bazy SK, niszcząc pierwszy inhibitor.

Tym razem fioletowe wzmocnienie nie poszło na marne, bo Misfits wreszcie było w stanie zniszczyć pozostałe dwa inhibitory. W momencie, gdy przy Nexusie SK została tylko jedna wieża drużyna Selfmade'a zdołała zlikwidować trzech graczy Misfits, ratując swoją bazę. To jednak nie pomogło, bo gdy tylko SK opuściło bazę, to Misfits zdecydowało się na backdoor, który ostatecznie zapewnił tej drużynie zwycięstwo.

fot. LoL Esports

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  Blue Dota Championships
  07:30
  Avalon Gaming
  vs
  Miracle
  Cs
  V4 Future Sports Festival 2019
  Trwa
  mousesports
  vs
  E-RIVALS
  Cs
  NEST PRO: EU&CIS Qualifier
  Trwa
  Illuminar
  vs
  Copenhagen Flames
  Cs
  European Champions Cup
  16:00
  Sprout
  vs
  Movistar Riders
  Cs
  V4 Future Sports Festival 2019
  17:00
  MIBR
  vs
  GAMERZONE

Dodaj nas

Kalendarz