Mistrzami Polski w Lidze Akademickiej zostają Inżynierzy z PWR!

Liga akademicka

Pierwszy tytuł Mistrza Polski Ligi Akademickiej wędruje do drużyny Adama Howańca, czyli Inżynierów z Politechniki Wrocławskiej, którzy pewnie zwyciężyli swoich oponentów – Smoki z Politechniki Krakowskiej – 2:0.

Tym samym reprezentacja PWR zdobywa zestaw nagród od AORUS – każdy z zawodników podstawowego składu otrzyma płytę główną Z370 AORUS Gaming K3 i klawiaturę mechaniczną AORUS K7 oraz medale mistrzowskie. Dodatkowo, Inżynierzy zagwarantowali slot dla swojej uczelni w Sezonie #2 i wyjątkowe trofeum, które zostanie przekazane w ręce władz uczelni Politechniki Wrocławskiej!


Wicemistrzostwo dla Krakowa!

Na drugim miejscu uplasowała się reprezentacja Politechniki Krakowskiej, pod przywództwem Marka Święchowicza! Podobnie jak zwycięzcy, tak samo i Smoki wywalczyły już slot na drugi sezon Ligi Akademickiej dla swojej uczelni oraz otrzymają zestawy nagród od AORUS – klawiaturę mechaniczną AORUS K7, mysz dla graczy AORUS M3 oraz podkładkę hybrydową AORUS AMP500.


Trzecie miejsce zabezpiecza Warszawa!

W walce o trzecie miejsce zobaczyliśmy AGHentów z Akademii Górniczo-Hutniczej i Tyranozaury z Wojskowej Akademii Technicznej! Ostatecznie to ekipa Daniela Pękackiego z WAT wywalczyła sobie podium pokonując drużynę Ikantka 2:0.

Tym samym gwarantując slot dla WAT w ramach sezonu drugiego i zdobywając nagrody od Gigabyte w postaci zasilaczy G750H!

"Jeszcze raz gratuluję zwycięzcom i dziękuję wszystkim drużynom za udział w Lidze Akademickiej! Dziękuję również widzom, bez których całe przedsięwzięcie nie miałoby sensu. Serdeczne podziękowania dla Sponsora i Patronów Ligi Akademickiej za wsparcie i umożliwienie utworzenia pierwszej esportowej Ligi Akademickiej w Polsce.

Już dziś zapraszam na Sezon#2, który rozpocznie się w marcu i będzie oferował rywalizację nie tylko w League of Legends! O wszystkim będziemy informować na stronie ligowej oraz na oficjalnym profilu na FB." – Marcin Rausch – założyciel Ligi Akademickiej.

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  Overpower Cup
  Trwa
  5 Anchors No Captain
  vs
  Nemiga
  Cs
  DaddySkins
  Trwa
  Tricked
  vs
  ALTERNATE aTTaX
  Cs
  Farmskins Championship
  Trwa
  Enyoy
  vs
  Mans Not Hot
  Cs
  Dust2.dk eOddset Masters
  18:05
  LPSP
  vs
  Odense
  Cs
  Dust2.dk eOddset Masters
  Trwa
  GoldenGitte
  vs
  Serenic

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki