Morelz następcą Byaliego w Virtus.Pro?

Morelz 1

Czyżby znany był nowy zawodnik Virtus.Pro? Prawdopodobnie tak, bo, jak podał serwis Cybersport.pl - odchodzącego z Virtus.Pro Pawła „byaliego” Bielińskiego zastąpi... Piotr „morelz” Taterka, który z zespołem związany był przy okazji odejścia Janusza „Snaxa” Pogorzelskiego.

Przypomnijmy, że Piotr „morelz” Taterka był już zawodnikiem Virtus.Pro, kiedy to zespół opuszczał wspomniany wyżej Snax. Docelowo to właśnie morelz miał dołączyć do zespołu na stałe. Niestety jego dyspozycja była co najmniej rozczarowująca, dlatego też ostatecznie zawodnicy, jak i szefostwo organizacji zdecydowało się na „podkradnięcie” Michała „snatchiego” Rudzkiego,

Wtedy też przygoda morelza z zespołem dobiegła końca. Zawodnik ten został jednak w organizacji, gdzie pełnił funkcje gracza rezerwowego, jednak trzeba przyznać, że do momentu ogłoszenia przez Byaliego zakończenia współpracy z Virtus.Pro, nikt nie spodziewał się, że zespół ponownie sięgnie po Taterke.

Doszło jednak do tego, że kolejny zawodnik opuszcza tonący okręt o nazwie Virtus.Pro, więc wydaje się, że sięgnięcie po morelza jest jedynym, sensownym ruchem, na jaki może pozwolić sobie Virtus.Pro. Przede wszystkim gracz ten poznał się z pozostałymi zawodnikami, co więcej uczestniczył już w imprezach LAN, gdzie niewątpliwie zebrał cenne doświadczenie.

W przeszłości morelz występował między innymi w ATB Gaming, ALSEN-Team czy PRIDE. Natomiast jeżeli chodzi o jego krótką przygodę z Virtus.pro, to w czasie pełnienia funkcji zmiennika wystąpił podczas DreamHack Open Valencia, gdzie Virtus.Pro poradziło sobie fatalnie, a także na IEM Szanghaj, gdzie dotarł z zespołem do półfinału.

fot. PRIDE

1 komentarzy

Mecze

 • Cs
  ESEA MDL Season 29 North America
  02:00
  Forty Six and 2
  vs
  AZIO
  Cs
  Alienware Liga Pro Gamers Club - SEP/18
  02:00
  Isurus
  vs
  Good Fellas
  Cs
  Alienware Liga Pro Gamers Club - SEP/18
  03:00
  Wild
  vs
  Imperial
  Cs
  ESEA MDL Season 29 North America
  03:00
  Swole Patrol
  vs
  Fam143
  Cs
  Gfinity Spring Series 2018 North America
  03:15
  Dignitas fe
  vs
  Glockoma

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki