Morelz następcą Byaliego w Virtus.Pro?

Morelz 1

Czyżby znany był nowy zawodnik Virtus.Pro? Prawdopodobnie tak, bo, jak podał serwis Cybersport.pl - odchodzącego z Virtus.Pro Pawła „byaliego” Bielińskiego zastąpi... Piotr „morelz” Taterka, który z zespołem związany był przy okazji odejścia Janusza „Snaxa” Pogorzelskiego.

Przypomnijmy, że Piotr „morelz” Taterka był już zawodnikiem Virtus.Pro, kiedy to zespół opuszczał wspomniany wyżej Snax. Docelowo to właśnie morelz miał dołączyć do zespołu na stałe. Niestety jego dyspozycja była co najmniej rozczarowująca, dlatego też ostatecznie zawodnicy, jak i szefostwo organizacji zdecydowało się na „podkradnięcie” Michała „snatchiego” Rudzkiego,

Wtedy też przygoda morelza z zespołem dobiegła końca. Zawodnik ten został jednak w organizacji, gdzie pełnił funkcje gracza rezerwowego, jednak trzeba przyznać, że do momentu ogłoszenia przez Byaliego zakończenia współpracy z Virtus.Pro, nikt nie spodziewał się, że zespół ponownie sięgnie po Taterke.

Doszło jednak do tego, że kolejny zawodnik opuszcza tonący okręt o nazwie Virtus.Pro, więc wydaje się, że sięgnięcie po morelza jest jedynym, sensownym ruchem, na jaki może pozwolić sobie Virtus.Pro. Przede wszystkim gracz ten poznał się z pozostałymi zawodnikami, co więcej uczestniczył już w imprezach LAN, gdzie niewątpliwie zebrał cenne doświadczenie.

W przeszłości morelz występował między innymi w ATB Gaming, ALSEN-Team czy PRIDE. Natomiast jeżeli chodzi o jego krótką przygodę z Virtus.pro, to w czasie pełnienia funkcji zmiennika wystąpił podczas DreamHack Open Valencia, gdzie Virtus.Pro poradziło sobie fatalnie, a także na IEM Szanghaj, gdzie dotarł z zespołem do półfinału.

fot. PRIDE

1 komentarzy

Mecze

 • Leagueoflegends
  2019 Liga Portuguesa de League of Legends Split 1
  Trwa
  k1ck
  vs
  Boavista FC
  Cs
  Bets.net Challenger Series
  Trwa
  DreamEaters
  vs
  NOVA
  Leagueoflegends
  2019 LoL Pro League Spring
  10:00
  LGD
  vs
  FunPlus Phoenix
  Cs
  ESEA MDL Season 30 Australia
  10:00
  Off The Grid
  vs
  Caladrius
  Cs
  ESEA MDL Season 30 Australia
  10:00
  Tainted Minds
  vs
  aStraL

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki