Mousesports z własną dywizją Rainbow Six: Siege!

Mossawi 591502424795 20160911134009 433956442866

Rainbow Six: Siege w ostatnim czasie stało się niezwykle popularnym tytułem, na tyle popularnym, że coraz więcej organizacji decyduję się na zainwestowanie we własną reprezentację w tym tytule. Już teraz własne drużyny posiadają takie organizacje jak CLG, SK Gaming czy chociażby PENTA oraz Vitality.

Teraz do tego grona dołączy kolejna europejska formacja - mosesports, które właśnie zakontraktowała pierwszy w historii w pełni Amerykański zespół. Warto zaznaczyć, że nie jest to pierwszy lepszy zespół, a dokładniej mówiąc są to wicemistrzowie sezonu Pro League, niezwykle doświadczeni i bardzo utalentowani zawodnicy.

CEO mouseesports Cengiz Tüylü stwierdził, że w obliczu tak dynamicznego rozwoju RS:S i jego sceny esportowej jego organizacja nie mogła przejść wobec tego obojętnie i oczywiste było, że taka dywizja powstanie. Dodatkowo Tüylü dodał, że jest niezwykle szczęśliwy, że udało mu się pozyskać tak znakomitych graczy, bo jak podkreśla jest to absolutna czołówka.

Według wielu ekspertów ze świata esportu, scena RS:S będzie jedną z najszybciej rozwijających się w 2018 roku, a już w 2019 może stać się na tyle duża, że tytuł ten będzie pojawiał się obok League of Legends, CS:GO czy Starcraft'a II w czasie największych międzynarodowych turniejach.

Nowy skład mousesports wygląda następująco:

 •     Jared „Beastly” Medeiros
 •     Scott „Neptunez” Webber
 •     Joshua „VNDL” Diaz
 •     Mark „marK” Arismendez
 •     Franklyn „VertcL” Andres Cordero
 •     Julian „Morxzas” Miculcy - szkoleniowiec

0 komentarzy

Mecze

 • Cs
  Brasileirão Season 1
  01:30
  paiN
  vs
  Isurus
  Cs
  ESEA MDL Season 32 North America
  02:00
  Mythic
  vs
  Monstars
  Cs
  ESEA MDL Season 32 North America
  03:00
  TeamOne
  vs
  Divine
  Cs
  ESEA MDL Season 32 North America
  03:00
  Mythic
  vs
  Just Swing
  Cs
  ESEA MDL Season 32 North America
  03:00
  Hentai Hooligans
  vs
  Ascent

Dodaj nas

Kalendarz