Movistar Riders i North?! Poznaliśmy nieoficjalną listę drużyn, które zobaczymy w EU LCS 2019?

Eu lcs 2018 plan

Zdarzyliśmy się już przyzwyczaić, że Jacob Wolf z ESPN w ostatnich miesiącach zasypuje nas różnego rodzaju rewelacjami dotyczącymi nadchodzącego sezonu EU LCS. Wszystko dlatego, że sezon 2019 będzie pierwszym w historii stricte sezonem franczyzowym, stąd też dojdzie do olbrzymiej rotacji zespołów.

W ostatnim czasie potwierdziło się, że na pewno w 2019 roku nie zobaczymy w rozgrywkach League of Legends Champions Ship takich zespołów jak Splyce, Giants Gaming, Unicorns of Love czy H2K Gaming. Teraz jednak dziennikarz ESPN zaprezentował nam nieoficjalną listę zespołów, które sfinalizowały umowę z Riot Games.

W praktyce oznacza to, że na pewno powinniśmy zobaczyć te formacje w nowym sezonie. Przejdźmy jednak do konkretów, według Wolfa w przyszłym roku zobaczymy Movistar Riders, North, Rogue oraz SK Gaming, co więcej do wspomnianej czwórki dołączy niemal na pewno Astralis, czyli czołowa duńska formacja.

Wymienione pięć zespołów dołączy do G2 Esports, Misfits, Schalke 04 Esports oraz Team Vitality i Fnatic, co ostatecznie zamyka listę uczestników sezonu 2019. Trzeba przyznać, że zestawienie jest bardzo intrygujące, szczególnie w kwestii Movistar Riders, czyli formacji, której raczej nikt się nie spodziewał.

Teraz pozostaje czekać na oficjalne potwierdzenie tych rewelacji, a także przedstawienie składów poszczególnych drużyn. Wtedy będziemy mogli powiedzieć coś więcej i porównać, które z formacji będą pretendować do tytułu faworytów.

fot. Riot Games

0 komentarzy

Mecze

 • 2019 GrandMasters S2 Americas
  Trwa
  PurpleDrank
  vs
  Muzzy
  2019 GrandMasters S2 Americas
  02:00
  Amnesiac
  vs
  Zalae
  2019 GrandMasters S2 Americas
  02:30
  Bloodyface
  vs
  pnc
  2019 GrandMasters S2 Americas
  03:30
  fr0zen
  vs
  Zalae
  Dota
  2019 The International
  04:40
  TBD
  vs
  TBD

Dodaj nas

Kalendarz