Nadchodzi DreamHack Showdown – turniej CS:GO dla kobiet!

Ss

DreamHack ogłosił, iż będzie organizatorem żeńskiego turnieju Counter-Strike: Global Offensive w ramach nadchodzącej imprezy w Walencji!

Dreamhack Showdown będzie miały miejsce między 5 a 7 lipca. Udział w zmaganiach weźmie osiem żeńskich formacji z całego świata, a każda z nich powalczy o pulę nagród wynoszącą 100 tysięcy dolarów. Sześć ekip zostanie wyłonione za pośrednictwem kwalifikacji, natomiast dwie otrzymają bezpośrednie zaproszenie od organizatorów.

Co ciekawe wydarzenie organizowane przez DreamHacka w Walencji będzie pierwszą dużą współpracą, pomiędzy firmą ZOWIE oraz Esport-Management. Owocem tej współpracy ma być wzniesienie ambitnych zawodniczek CS:GO na globalnej scenie na zupełnie nowy poziom oraz wsparcie ich rozwoju zawodowego.

DreamHack będzie gospodarzem turnieju dla kobiet w lipcu między 5 a 7 dniem miesiąca, natomiast Esport-Management przeprowadzi kwalifikacje online w Europie i Ameryce Północnej w dniach 8-9 czerwca, podczas gdy ZOWIE zajmie się gospodarzeniem azjatyckich eliminacji, które zakończą się etapem LANowym w Szanghaju w dniach 20-23 czerwca.

To świetne uczucie widzieć tak duże marki, które razem łączą siły, by wynieść żeński esport na zupełnie wyższy poziom. Miejmy nadzieję, że w ich ślady pójdą inne organizacje i marki oraz takie przedsięwzięcia będą prowadzone o wiele częściej, niż dotychczas.

fot. DreamHack

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  Blue Dota Championships
  07:30
  Avalon Gaming
  vs
  Miracle
  Cs
  V4 Future Sports Festival 2019
  Trwa
  mousesports
  vs
  E-RIVALS
  Cs
  NEST PRO: EU&CIS Qualifier
  Trwa
  Illuminar
  vs
  Copenhagen Flames
  Cs
  European Champions Cup
  Trwa
  Sprout
  vs
  Movistar Riders
  Cs
  V4 Future Sports Festival 2019
  17:00
  MIBR
  vs
  GAMERZONE

Dodaj nas

Kalendarz