Nadchodzi kolejna edycja Dr Pepper Academy!

Bg main 730x380

Ruszyła kolejna edycja Dr Pepper Academy! Uczestnikami programu kolejny raz będzie zajmować się Adam “destru” Gil, jednak czymś zupełnie nowym i interesującym jest możliwość udziału kobiet w nadchodzącym sezonie akademii. Mentorem zespołu płci pięknej będzie Agnieszka “Pasia” Olejnik, która cieszy się dość okazałym doświadczeniem w roli profesjonalnego gracza, gdyż jest czynnym zawodnikiem od 2015 roku i wraz z drużyną ALSEN Female odniosła kilka sukcesów na arenie międzynarodowej.

Uczestników, którzy wpierw zostaną wyłonieni za pośrednictwem formularzy zgłoszeniowych, czekają trzy miesiące treningów pod czujnym okiem trenerów. Pod sam koniec trwania projektu, zarówno w drużynie mężczyzn jak i kobiet pozostanie po pięciu zawodników, którzy zmierzą się z sobą o możliwość zagrzania miejsca w składzie Dr Pepper Academy. Organizacja otworzy triumfatorom drzwi do świata esportu, ponieważ ci pod jej opieką, wezmą udział w międzynarodowych turniejach.

Każdy pewny swoich umiejętności oraz zainteresowany rozpoczęciem kariery esportowej może przesłać swoje zgłoszenie do 5 maja na oficjalną stronę Dr Pepper Talent Academy!

fot. Dr Pepper Academy

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  Blue Dota Championships
  07:30
  Avalon Gaming
  vs
  Miracle
  Cs
  NEST PRO: EU&CIS Qualifier
  Trwa
  Illuminar
  vs
  Copenhagen Flames
  Cs
  European Champions Cup
  Trwa
  Sprout
  vs
  Movistar Riders
  Cs
  V4 Future Sports Festival 2019
  Trwa
  MIBR
  vs
  GAMERZONE
  Cs
  GG.BET Beijing Invitational - IEM Beijing 2019 Qualifier
  Trwa
  OpTic
  vs
  ex-Epsilon

Dodaj nas

Kalendarz