Nadchodzi nowy sezon bitew rankingowych w World of Tanks!

Wot19201080art large

Minęło trochę czasu, od kiedy po polu bitwy przetoczył się ostatni sezon bitew rankingowych, ale Wargaming jest już gotowy na kolejne wyzwania. Przed nami rozpoczęcie nowego sezonu!

Począwszy od kolejnej iteracji, wszystko skupia się na zmianie całego sezonu w wyścig wypełniony akcją. Nowy sezon bitew rankingowych ma tylko jeden etap, więc nie ma potrzeby grać całymi nocami, aby osiągnąć najwyższy poziom w ciągu jednego tygodniowego sprintu. Teraz jesteście tylko Wy, 21 dni i 15-stopniowa drabinka do zdobycia.

Po osiągnięciu stopni 1 i 15 nigdy ich nie stracicie. Niemniej będzie wprowadzony system „osłon”. Jak to działa: Stopnie 5, 10 i 13 mają osłony, które pozwalają Wam zachować stopień nawet, jeśli z zasad wynika, że powinniście go utracić.

To da Wam możliwość popełniania błędów i zebrania się przed kolejną próbą. Osłony nie są jednak niezniszczalne – w przypadku każdego „bezpiecznego” stopnia będziecie mogli przegrać tylko pewną liczbę bitew, zanim zostaną zniszczone, co będzie dla Was oznaczało spadek o stopień na drabince.

 • Stopień 5. pozwala na 3 przegrane.
 • Stopień 10. pozwala na 2 przegrane.
 • Stopień 13. pozwala na 1 przegraną.

Pamiętajcie, że każda porażka zmniejszy moc osłony o jeden. Ale jedno zwycięstwo w pełni ją przywróci.

Po zakończeniu bitwy szewrony będą przyznawane dziesięciu najlepszym graczom ze zwycięskiej drużyny i tylko jednemu najlepszemu graczowi z przegranej drużyny. Jednak jeśli traficie do pierwszej trójki w zwycięskiej drużynie, otrzymacie dodatkowy szewron.

Jeśli zakończycie bitwę wśród 10 najsłabszych graczy w przegranej drużynie, stracicie jeden szewron. Zakończenie na pozycji innej niż wymienione nie zmieni liczby Waszych szewronów, więc będziecie mogli bezpiecznie opuścić bitwę i spróbować ponownie w kolejnej.

Aby zapewnić sobie miejsce w rankingu, musicie zdobyć przynajmniej 6 punktów rankingowych, co oznacza osiągnięcie 6. stopnia. Dalsze postępy nie są takie łatwe, jak się wydają. Podobnie jak poprzednio otrzymacie jeden punkt rankingowy zawsze, kiedy po raz pierwszy osiągniecie dany stopień.

Po osiągnięciu 15. stopnia przyjdzie kolej na Wasze pojazdy – za każdym razem, gdy Wasz pojazd zdobędzie 5 szewronów, otrzymacie dodatkowy punkt i 25 obligacji. A począwszy od tego sezonu możecie sprawdzić swoje miejsce zarówno w kliencie gry, jak i na naszej stronie.

Uczestnikom bitew rankingowych będą wręczane specjalne dowody uznania. Ich forma będzie zależeć od tego, jak dobrze się spiszecie w tym sezonie. Przygotujcie się więc do gry zarówno indywidualnie jak i jako część drużyny!

Ponieważ następny sezon będzie pojedynczym wyścigiem, nie będzie w nim nagród etapowych. Pozostaną jednak nagrody za osiągnięcie stopnia, które zostały dostosowane, aby były warte zachodu. Na przykład osiągnięcie 9. stopnia zapewni Wam 1500 obligacji, a wyższe stopnie zapewnią ich odpowiednio więcej. Osiągnięcie 15. stopnia doda do Waszego portfela 4500 obligacji i 3,5 miliona kredytów.

Nagrody sezonowe również zostaną zaktualizowane, przynosząc czołgistom ich zasłużone złoto, obligacje i dni konta premium, a każda liga otrzyma własne style wizualne i odznakę.

Poprzednie sezony wykazały, że niektóre mapy nie nadają się zbyt dobrze do specyficznych wymagań bitew rankingowych, więc zaktualizowano listę dostępnych lokacji, usuwając Erlenberg i Bagno.

Co o tym wszystkim sądzicie?

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  North American Dota Challengers League Season 3
  Trwa
  raw
  vs
  tryharddota
  Dota
  North American Dota Challengers League Season 3
  Trwa
  tryharddota
  vs
  abc123
  Leagueoflegends
  League of Legends Japan League
  Trwa
  DetonatioN FocusMe
  vs
  7th heaven
  Dota
  2019 MDL Macau
  06:00
  Evil Geniuses
  vs
  Virtus.pro
  Leagueoflegends
  2019 LoL Japan League Spring
  06:00
  Rascal Jester
  vs
  Burning Core

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki