Najlepsi z najlepszych w 2018 roku wg. HLTV - #11. GuardiaN

Guardian 2

Już od jutra rozpoczniemy ostateczne odliczanie dziesięciu najlepszych graczy CS:GO w minionym roku. Dziś natomiast czołową dwudziestkę uzupełni reprezentant FaZe Clan - Ladislav „GuardiaN” Kovács, który znalazł się na miejscu 11.

Zdecydowanie miniony rok nie był łatwy dla FaZe Clan. Ekipa ta borykała się z wieloma problemami, przede wszystkim rotacje zawodników, które sprawiały, że zespołowi trudno było wypracować stabilność i regularność, a to skutecznie utrudniało walkę o najważniejsze tytuły.

To jednak nie przeszkodziło GuardiaNowi i spółce, bo FaZe w tym roku wywalczył trzy tytuł mistrzowskie - wygrywając IEM Sydney, gdzie w finale pokonali Cloud9, ESL One: Belo Horizonte, gdzie wyszarpali wygraną z rąk mousesprots 3:2 oraz EPICENTER 2018, gdzie rozgromili w wielkim finale Natus Vincere, wygrywając 2:0.

Warto także odnotować, że w minionym roku FaZe wywalczyło tytuł wicemistrzowski w czasie ELEAGUE Major Boston oraz IEM Katowice 2018. Co ważne, ekipa ta była o włos od zgarnięcia tytułu Intel Grand Slam, niestety w tej kwestii lepszym zespołem okazało się Astralis.

Przypomnijmy, że wcześniej na pozycji 18. znalazł się pierwszy zawodnik FaZe Clan - Håvard „rain” Nygaard. Teraz pozostaje czekać, aby przekonać się, czy w tym roku zobaczymy jakiegokolwiek zawodnika FaZe w pierwszej dziesiątce.

fot. HLTV

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  The Challenge Cup Season 3
  06:00
  iG Vitality
  vs
  MAX
  Cs
  ESL Pro League Season 9 China Closed Qualifier
  12:00
  5POWER
  vs
  Storm Rider
  Cs
  ESL Pro League
  Trwa
  AGO GAMING
  vs
  Team LDLC
  Sc
  Blazing Series May S1
  Trwa
  MacSed
  vs
  INnoVation
  Cs
  GG.BET Sydney Invitational
  19:15
  forZe
  vs
  Movistar Riders

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki