Najlepsi z najlepszych w 2018 roku wg. HLTV - #11. GuardiaN

Guardian 2

Już od jutra rozpoczniemy ostateczne odliczanie dziesięciu najlepszych graczy CS:GO w minionym roku. Dziś natomiast czołową dwudziestkę uzupełni reprezentant FaZe Clan - Ladislav „GuardiaN” Kovács, który znalazł się na miejscu 11.

Zdecydowanie miniony rok nie był łatwy dla FaZe Clan. Ekipa ta borykała się z wieloma problemami, przede wszystkim rotacje zawodników, które sprawiały, że zespołowi trudno było wypracować stabilność i regularność, a to skutecznie utrudniało walkę o najważniejsze tytuły.

To jednak nie przeszkodziło GuardiaNowi i spółce, bo FaZe w tym roku wywalczył trzy tytuł mistrzowskie - wygrywając IEM Sydney, gdzie w finale pokonali Cloud9, ESL One: Belo Horizonte, gdzie wyszarpali wygraną z rąk mousesprots 3:2 oraz EPICENTER 2018, gdzie rozgromili w wielkim finale Natus Vincere, wygrywając 2:0.

Warto także odnotować, że w minionym roku FaZe wywalczyło tytuł wicemistrzowski w czasie ELEAGUE Major Boston oraz IEM Katowice 2018. Co ważne, ekipa ta była o włos od zgarnięcia tytułu Intel Grand Slam, niestety w tej kwestii lepszym zespołem okazało się Astralis.

Przypomnijmy, że wcześniej na pozycji 18. znalazł się pierwszy zawodnik FaZe Clan - Håvard „rain” Nygaard. Teraz pozostaje czekać, aby przekonać się, czy w tym roku zobaczymy jakiegokolwiek zawodnika FaZe w pierwszej dziesiątce.

fot. HLTV

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  2019 The Chongqing Major
  03:00
  Evil Geniuses
  vs
  fnatic
  Dota
  ANGGAME China vs SEA 3
  Trwa
  TBD
  vs
  TBD
  Leagueoflegends
  2019 LoL Pro League Spring
  Trwa
  Topsports
  vs
  Victory Five
  Leagueoflegends
  2019 LoL Masters Series Spring
  Trwa
  Dragon Gate
  vs
  Alpha
  Overwatch
  2018 Overwatch Contenders PAC Season 3
  Trwa
  TBD
  vs
  TBD

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki