Najlepsi z najlepszych w 2018 roku wg. HLTV - #11. GuardiaN

Guardian 2

Już od jutra rozpoczniemy ostateczne odliczanie dziesięciu najlepszych graczy CS:GO w minionym roku. Dziś natomiast czołową dwudziestkę uzupełni reprezentant FaZe Clan - Ladislav „GuardiaN” Kovács, który znalazł się na miejscu 11.

Zdecydowanie miniony rok nie był łatwy dla FaZe Clan. Ekipa ta borykała się z wieloma problemami, przede wszystkim rotacje zawodników, które sprawiały, że zespołowi trudno było wypracować stabilność i regularność, a to skutecznie utrudniało walkę o najważniejsze tytuły.

To jednak nie przeszkodziło GuardiaNowi i spółce, bo FaZe w tym roku wywalczył trzy tytuł mistrzowskie - wygrywając IEM Sydney, gdzie w finale pokonali Cloud9, ESL One: Belo Horizonte, gdzie wyszarpali wygraną z rąk mousesprots 3:2 oraz EPICENTER 2018, gdzie rozgromili w wielkim finale Natus Vincere, wygrywając 2:0.

Warto także odnotować, że w minionym roku FaZe wywalczyło tytuł wicemistrzowski w czasie ELEAGUE Major Boston oraz IEM Katowice 2018. Co ważne, ekipa ta była o włos od zgarnięcia tytułu Intel Grand Slam, niestety w tej kwestii lepszym zespołem okazało się Astralis.

Przypomnijmy, że wcześniej na pozycji 18. znalazł się pierwszy zawodnik FaZe Clan - Håvard „rain” Nygaard. Teraz pozostaje czekać, aby przekonać się, czy w tym roku zobaczymy jakiegokolwiek zawodnika FaZe w pierwszej dziesiątce.

fot. HLTV

0 komentarzy

Mecze

 • Cs
  UCC Summer Smash
  Trwa
  Tricked
  vs
  Illuminar
  Cs
  GameAgents League Season 3
  20:00
  AGO
  vs
  HAVU
  Cs
  ESEA Advanced Season 31 Europe
  20:00
  Tricked
  vs
  Nemiga
  Cs
  Intel Challenge Katowice
  22:00
  RES
  vs
  Keyd Stars fe
  Cs
  DreamHack
  22:00
  Tainted Minds
  vs
  lol123

Dodaj nas

Kalendarz