Najlepsi z najlepszych w 2018 roku wg. HLTV - #12. Twistzz

1532369480.0541

Serwis HLTV.org ujawnił kolejną osobę, która uplasowała się w zestawieniu dwudziestu najlepszych zawodników CS:GO w roku 2018. Tym razem na pozycji dwunastej zobaczyliśmy drugiego zawodnika Teamu Liquid - 19-letniego Russela „Twistzza” Van Dulkena.

Młody Kanadyjczyk reprezentuje barwy amerykańskiej formacji od kwietnia 2017 roku, jednak dopiero w tym roku sięgnął po swój pierwszy tytuł MVP przy okazji ESL One: New York, pomimo jego, że formacja poniosła klęskę w wielkim finale z mousesports. Pomimo porażki w finale młody Kanadyjczyk zachwycał ekspertów, a także samą publikę swoją niesamowitą dyspozycją.

Na sukcesie w czasie ESL One: New York sienie skończyło, bo w minionym roku Twistzz i jego koledzy sięgnęli po dwa tytuły mistrzowskie - pierwszy w czasie SuperNova CS:GO Malta, a drugi w czasie cs_summit 2. Dodatkowo TL wywalczyło wiele tytułów wicemistrzowskich na, chociażby Majorze - ELEAGUE CS:GO Premier 2018 czy finałach ósmego sezonu ESL Pro League.

Przypomnijmy, że wcześniej na pozycji piętnastej znalazł się pierwszy zawodnik Teamu Liquid - Jonathan „EliGE” Jablonowski. Miejmy nadzieję, że to nie koniec i jeszcze zobaczymy zawodników tej formacji w pierwszej dziesiątce.

fot. HLTV.org

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  2019 The Chongqing Major
  03:00
  Evil Geniuses
  vs
  fnatic
  Dota
  ANGGAME China vs SEA 3
  Trwa
  TBD
  vs
  TBD
  Leagueoflegends
  2019 LoL Champions Korea Spring
  Trwa
  Afreeca Freecs
  vs
  SK Telecom T1
  Leagueoflegends
  2019 LoL Champions Korea Spring
  Trwa
  Afreeca Freecs
  vs
  SK Telecom T1
  Overwatch
  2018 Overwatch Contenders PAC Season 3
  Trwa
  TBD
  vs
  TBD

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki