Najlepsi z najlepszych w 2018 roku wg. HLTV - #12. Twistzz

1532369480.0541

Serwis HLTV.org ujawnił kolejną osobę, która uplasowała się w zestawieniu dwudziestu najlepszych zawodników CS:GO w roku 2018. Tym razem na pozycji dwunastej zobaczyliśmy drugiego zawodnika Teamu Liquid - 19-letniego Russela „Twistzza” Van Dulkena.

Młody Kanadyjczyk reprezentuje barwy amerykańskiej formacji od kwietnia 2017 roku, jednak dopiero w tym roku sięgnął po swój pierwszy tytuł MVP przy okazji ESL One: New York, pomimo jego, że formacja poniosła klęskę w wielkim finale z mousesports. Pomimo porażki w finale młody Kanadyjczyk zachwycał ekspertów, a także samą publikę swoją niesamowitą dyspozycją.

Na sukcesie w czasie ESL One: New York sienie skończyło, bo w minionym roku Twistzz i jego koledzy sięgnęli po dwa tytuły mistrzowskie - pierwszy w czasie SuperNova CS:GO Malta, a drugi w czasie cs_summit 2. Dodatkowo TL wywalczyło wiele tytułów wicemistrzowskich na, chociażby Majorze - ELEAGUE CS:GO Premier 2018 czy finałach ósmego sezonu ESL Pro League.

Przypomnijmy, że wcześniej na pozycji piętnastej znalazł się pierwszy zawodnik Teamu Liquid - Jonathan „EliGE” Jablonowski. Miejmy nadzieję, że to nie koniec i jeszcze zobaczymy zawodników tej formacji w pierwszej dziesiątce.

fot. HLTV.org

0 komentarzy

Mecze

 • Overwatch
  2019 Overwatch Contenders NAE Season 2
  Trwa
  ATL Academy
  vs
  Uprising Academy
  Dota
  Asian DOTA2 Gold Occupation Invitational Competition
  Trwa
  Authentic
  vs
  Sunrise
  Dota
  RedRain Cup Season 2
  Trwa
  Adroit
  vs
  Photon
  Dota
  Asian DOTA2 Gold Occupation Invitational Competition
  Trwa
  Death Squad
  vs
  Hot Pot Brother
  Dota
  Asian DOTA2 Gold Occupation Invitational Competition
  07:00
  Photon
  vs
  Sunrise

Dodaj nas

Kalendarz