Najlepsi z najlepszych w 2018 roku wg. HLTV - #12. Twistzz

1532369480.0541

Serwis HLTV.org ujawnił kolejną osobę, która uplasowała się w zestawieniu dwudziestu najlepszych zawodników CS:GO w roku 2018. Tym razem na pozycji dwunastej zobaczyliśmy drugiego zawodnika Teamu Liquid - 19-letniego Russela „Twistzza” Van Dulkena.

Młody Kanadyjczyk reprezentuje barwy amerykańskiej formacji od kwietnia 2017 roku, jednak dopiero w tym roku sięgnął po swój pierwszy tytuł MVP przy okazji ESL One: New York, pomimo jego, że formacja poniosła klęskę w wielkim finale z mousesports. Pomimo porażki w finale młody Kanadyjczyk zachwycał ekspertów, a także samą publikę swoją niesamowitą dyspozycją.

Na sukcesie w czasie ESL One: New York sienie skończyło, bo w minionym roku Twistzz i jego koledzy sięgnęli po dwa tytuły mistrzowskie - pierwszy w czasie SuperNova CS:GO Malta, a drugi w czasie cs_summit 2. Dodatkowo TL wywalczyło wiele tytułów wicemistrzowskich na, chociażby Majorze - ELEAGUE CS:GO Premier 2018 czy finałach ósmego sezonu ESL Pro League.

Przypomnijmy, że wcześniej na pozycji piętnastej znalazł się pierwszy zawodnik Teamu Liquid - Jonathan „EliGE” Jablonowski. Miejmy nadzieję, że to nie koniec i jeszcze zobaczymy zawodników tej formacji w pierwszej dziesiątce.

fot. HLTV.org

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  The Challenge Cup Season 3
  06:00
  iG Vitality
  vs
  MAX
  Cs
  ESL Pro League Season 9 China Closed Qualifier
  12:00
  5POWER
  vs
  Storm Rider
  Cs
  ESL Pro League
  Trwa
  AGO GAMING
  vs
  Team LDLC
  Sc
  Blazing Series May S1
  Trwa
  MacSed
  vs
  INnoVation
  Cs
  GG.BET Sydney Invitational
  19:15
  forZe
  vs
  Movistar Riders

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki